Рефлексотерапія sanahost_derm

Рефлексотерапія в Харкові

Рефлексотерапія, є, мабуть, одним з небагатьох методів лікування, який, виникнувши багато століть назад, дійшов до наших днів у початковому вигляді. Батьківщиною голковколювання вважається Древній Китай, де ця процедура є невід'ємною частиною нетрадиційної медицини.

Рефлексотерапія - особливий метод лікування шляхом впливу на організм спеціальних голок, які вводять в точки, розташовані по всьому тілу. Подібний спосіб лікування зародився більш ніж п'ять тисяч років тому, за цей час вдалося вивчити всі ефекти і схеми лікування, обумовлені впливами голок.

Існує легенда про те, як зародилася акупунктура. Одного ранку китайського селянина, коли він працював в поле, стала мучити жахлива головний біль. Він випадково вдарив себе мотикою по нозі, і недуга чарівним чином пройшов. Згодом протягом тривалого часу стежити показали, що на тілі людини розташовані так звані «біологічно активні» точки. Древня китайська медицина і правда грунтується на вченні про те, що вся життєва енергія людини проходить по так званим «меридіанах». Шляхи перетину цих меридіан і формують особливі точки, які пов'язані з внутрішніми органами людини.

Сенс голковколювання полягає в тому, що під шкіру вводяться спеціальні голки. Ця процедура абсолютно безболісна, так як вони не товщі волоска. З ними можна проводити різноманітні маніпуляції: обертати, нахиляти, просувати глибше або навпаки трохи витягувати. Дана процедура не обов'язково повинна проходити вручну, так як рефлексотерапія може мати на увазі вплив на точки різними доступними засобами, наприклад вплив лазером, електричним струмом або вібраціями.

Перед початком процедури, рефлексотерапевт уважно вивчає свого пацієнта, і дуже довго, орієнтуючись на теплові випромінювання, визначає необхідні точки. Голки вводяться на глибину від 3 мм до 1 см, а тривалість впливу може становити від 30 секунд до 5 хвилин. Спочатку голковколювання використовували як розслаблюючий і тонізуючий засіб. Згодом стало відомо, що така терапія здатна позбавити від недуг, перед якими традиційна медицина безсила.

Рефлексотерапія ефективно справляється з різними хронічними захворюваннями, її також застосовують в якості альтернативного способу позбавлення від наркотичної, алкогольної і нікотинової залежності. Вона покращує роботу внутрішніх органів, підсилює кровообіг, обмін речовин і регулює апетит.

Голковколювання можна проводити практично всім і в будь-якому віці, ця методика дуже ефективна. Незважаючи на те, що терапія за допомогою голок прийшла до нас відносно недавно, традиційна медицина давно «зняла капелюха» перед цим методом і визнала її дієвим способом лікування і профілактики будь-яких захворювань.

77