Антигомотоксична ступінчаста аутогемотерапия sanahost_derm

Аутогемотерапия у Харкові

Аутогемотерапия є лікуванням за допомогою крові пацієнта. Кров є матеріальним інформаційним носієм свідомості душі, завдяки їй відбувається передача певних імпульсів від душі матеріального тіла. На сьогоднішній день дана практика активно використовується в різноманітних медичних сферах. У антигомотоксичної ступінчастою аутогемотерапії (АСА) по Х. Х. Реккевегу використовуються препарати Хель, отже, назвою вона проводиться поетапно. Основа терапії полягає в реакції крові на токсичні речовини. Рясне розведення крові сприяє тому, що її частки очищаються від токсинів, завдяки цьому користь терапевтичної дії посилюється. З'єднання крові з різноманітними антігомотоксічекімі медикаментами утворює нову біологічну активну суміш, яка дуже результативна.

В центрі дерматології та лікувально-естетичної косметології Сана антигомотоксические препарати підбираються виходячи з індивідуального характеру захворювання (в засобах розчиняється маленька доза крові), вводяться препарати підшкірно або внутрішньом'язово протягом сеансу по черзі.

На першому етапі відбувається введення симптоматичних препаратів; на другому - дренажних; далі на третьому - імуномодулюючих і органорегенерірующіх; .Діапазон між процедурами повинні бути не менше трьох днів, а сам курс триває приблизно п'ять тижнів. Якщо поставлені цілі терапії не виконані, то призначається повторний курс, але його проведення призначається не раніше, ніж через місяць. Курси можуть коригуватися, в них можуть вводитися нові препарати виходячи з змін в стані хворого.

Антигомотоксична ступінчаста аутогемотерапия проводиться при ревматоїдному артриті, артрозі; міжхребцевої грижі; протрузии міжхребцевих дисків; не брешіть; радикуліті; остеохондрозі хребта; виразці; цукровому діабеті; бронхіальній астмі та інших. Антигомотоксична ступінчаста аутогемотерапия дуже ефективна при лікуванні хронічного гнійного, запального, алергічного і аутоімунного заболеваній.Протівопоказаній до АСА практично немає, але кожен окремий випадок розбирається лікарем. Перед тим, як призначається терапія пацієнт, проходить повну діагностику.

77

Аутогемотерапия - це найефективніша методика для лікування висипань на шкірі. Пройшовши курс терапії, ви знайдете чисту й здорову шкіру, але перед початком лікування в обов'язковому порядку необхідно буде проконсультуватися з вашим сімейним лікарем і дерматологом, здати аналізи для того, щоб виявити причину - чому ж з'явилися висипання.
Аутогемотерапия не проводиться при імунодефіцитних станах; онкологічному захворюванні; вагітності; періоді годування малюка; психічне захворювання і гарячковому стані