Дерматоскопія sanahost_derm

Дерматоскопія в Харкові

Дерматоскопія є інструментальним методом діагностики новоутворень на шкірі. Завдяки дерматоскопія, можливо, виявити ранню форму злоякісного переродження елемента шкіри. У центрі дерматології та лікувально-естетичної косметології Sana оглядаються і визначаються структурні, колірні і формені зміни. За допомогою дерматоскопія, можливо, виявити різноманітні види дерматозів (захворювання шкірного покриву).

Проводиться дерматоскопія якщо у вас є пігментні плями; будь-які плями або вузлики тілесного, червоного, коричневого або чорного відтінку; спостерігається зростання в діаметрі або змінилася форма родимки; травмувалася родимка; відчувається свербіж або легке поколювання в зоні пігментної плями; а також якщо ви є особою, яка має велику кількість родимок, зокрема якщо їх розмір перевищує 0.5 сантиметрів. Звертатися до дерматолога центру Sana варто при наявності вже одного з перерахованих вище проблем. Сама процедура не передбачає травматизації, завдяки їй вивчаються і оцінюються деталі, які не можна досліджувати очима. Вона не потребує підготовчому періоді і не володіє будь-якими протипоказаннями.

Головними перевагами дерматоскопія є те, що вона має високий рівень точності; проводиться процедура максимально швидко; після отримання результату відразу ж підбирається необхідний курс лікування; безболісність; відсутність ускладнень; відсутність реабілітаційного періоду; діагностування раку шкіри на ранній стадії його розвитку; доступна вартість діагностики.
В якості профілактичного діагностики дерматоскопію необхідно проводити не менше одного, двох разів на рік власникам світлого типу шкіри (блондинкам; рудим; тим, хто взагалі не загоряє або схильний до сонячних опіків); величезної кількості веснянок і родимок темного відтінку; обтяженої спадковості в онкологічній галузі; а також тим, хто приймають оральні гормональні контрацептиви більше року безперервно.
У нашому центрі родимки (невуси) і інші доброякісні новоутворення шкіри діагностуються висококваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом роботи за допомогою сучасного дерматоскопи. На сьогоднішній день дерматоскопія - це невід'ємна частина роботи дерматолога і онколога, так як завдяки їй правильно підбирається методика лікування.

7758

Глазами можно оценить лишь поверхностные слои новообразования. Тем временем, как дерматоскопия позволяет исследовать глубину родинки и оценить детально ее структуру.
Для исследования родинки может использоваться визуальный осмотр, соскобы и пункции. Точность диагноза с помощью визуального осмотра составляет 30-80 процентов. Соскобы и пункции составляют 95%, а вот дерматоскопия имеет точность свыше 95%.