Видалення базаліоми sanahost_derm

Видалення базаліоми в Харкові

Велике значення серед різноманітних новоутворень на шкірному покриві займають - базаліоми, вони зустрічаються у 70-75% людей. Найчастіше базаліома утворюється на відкритій частині шкірного покриву, а саме в області обличчя, шиї, волосистої частини голови. Появі базаліом схильні люди більш старшої вікової категорії, і вкрай рідко вони можуть з'явитися в дитячому або підлітковому віці. Зростає дане утворення досить повільно, але якщо його вчасно не видалити, то через кілька років воно здатне вирости до 10 і більше сантиметрів. У базаліом є здатність вражати навколишнє неушкоджену тканину. Базаліома є новоутворенням, яке розташовується біля основи шкірного покриву, і відноситься воно до різновидів раку шкіри. Ступінь злоякісності новоутворення - проміжна між доброякісною і злоякісною пухлинами. Спочатку новоутворення схоже на прищ, який без будь-яких симптомів зростає, далі він затягується скоринкою. Після того, як піти скоринка, з'являється поглиблення, через деякий час воно теж затягується. І вже близько новоутворення накопичується щільна окружність, яка через певний проміжок часу зростає і розбивається на так звані «часточки». Виявляються новоутворення через тривале перебування на сонці; впливу підвищеної температури і радіохвиль; впливу на шкіру канцерогенної речовини (миш'як, смола, дьоготь та інші); систематичного травмування; прийому імунодепресантів.

Базаліоми поділяються на кілька підвидів: вузлові, плоскі і поверхневі. Вузликовий підвид має на увазі екзофітну округлу пухлина рожевого кольору з легкої кровоточивостью; в центральній частині є поглиблення. Плоска базаліома є бляшкоподібної, у неї підняті чіткі валикоподібні контури. Поверхневий підвид представлений у вигляді рожевої плями, у них також підняті краю і блискуча поверхня; з'являється на тулуб у великій кількості.

У центрі дерматології та лікувально-естетичної косметології Sana ви отримаєте необхідну консультацію, яка складається з опитування, огляду, діагностики, підбору правильного методу видалення базаліоми.

77

Ви помиляєтеся, коли думаєте, що якщо базаліома не турбує, то в видаленні вона не потребує. Новоутворення буде рости, завойовувати все більше і більше простору, а також проростати в глибину, руйнуючи при цьому структури. Найнебезпечнішими є новоутворення на повіках, носі, вухах, так як вони деформують м'які, хрящові і кісткові тканини, внаслідок чого уражаються органи зору і слуху.
В першу чергу необхідно захистити обличчя і тіло від сонця, відмовтеся від перебування на сонці в обід, носіть головний убір і використовуйте захисні засоби. Також відмовтеся від шкідливої звички - куріння, не допускайте взаємодії з канцерогенними речовинами. Ну, а якщо ви виявили будь-які зміни терміново звертайтеся до дерматолога.