Апаратна косметологія sanahost_derm

Апаратна косметологія в Харкові

Апаратна косметологія - це розділ в дермато - косметології, спрямований на лікування, поліпшення тонусу і кольору шкіри, на очистку і тонізацію шкіри, підтяжку шкіри і омолодження.
Апаратна косметологія прийшла до нас з медицини з фізіотерапії. Тому все що дуже добре показало себе в медицині і пройшло перевірку часом, було перейнято в естетичну косметологію. Виходячи з цього, можна сміливо говорити, що вся апаратна косметологія має високу доказову медичну базу і максимально ефективно позначається на стані шкіри і зовнішнього вигляду.

Апаратна косметологія Харків включає в себе велику кількість методів, які створені таким чином, щоб доповнювати один одного. Перші результати застосування цієї технології можуть проявитися відразу ж. Методика спрямована, в першу чергу, на лікувальну дію, і заснована на транспортуванні лікарських препаратів в глибокі шари шкіри.

Апаратна косметологія може коригувати як особа, так і фігуру. Завдяки ній можна усунути зморшки і вугровий висип, пігментні плями, шрами і різні доброякісні новоутворення.

На сьогоднішній день напрямок апаратної косметології можна назвати найбільш затребуваним для тих, хто хоче зберегти красу і зміцнити здоров'я. Косметологи Центру «Сана» ефективно допоможуть подбати про ваше здоров'я, подолати будь-які проблеми і повернути впевненість у власній красі. У нашому Центрі працюють висококваліфіковані фахівці, які мають величезний досвід в сфері апаратної косметології. Володіючи новітніми технологіями провідних виробників і професійною косметикою, ми зможемо досягти бажаного результату і впоратися з косметологічної проблемою будь-якої складності. Наш Центр пропонує широкий спектр послуг в області апаратної косметології:

  • киснева мезотерапія на апараті Bode Oxyjet;
  • фракційна мезотерапія на апараті X-Cure;
  • гідропілінг і гідродермабразії системи HydraFacial;
  • ионофорез;
  • ультразвукова терапія;
  • дарсонвалізація.

Апаратна косметологія - це сучасний науковий підхід, який використовує спеціальне обладнання і здатний надати інтенсивний вплив на шкіру, м'язи і підшкірно-жирові клітини.

77