Видалення міліуми sanahost_derm

Видалення Міліуми в Харкові

Міліум - це поверхнева кіста в епідермальному шарі шкіри, яка містить кератин і відмерлі клітини епідермісу, які вчасно не відлущити з поверхні шкіри. Причиною може стати як елементарне недотримання всіх етапів очищення шкіри (умовно не менше 2р в день, тінізації, ексфоліація 1 р на тиждень), так і порушення процесів ороговеванія і отшелушеванія шкіри. Але причина виникнення міліуми до кінця не вивчена. Є теорії що при тривалому використанні сироваток або кремів, шкіра перенасичується компонентами цих коштів і накопичує їх у вигляді таких білястих утворень. Рекомендується скасувати активні сироватки або крем на 20-30 днів і спостерігати. Часта локалізація міліуми на століттях, параорбітальной зоні, рідше на щоках.

Міліуми часто плутають з закритими комедонами, стверджуючи, що дані освіти одне і те ж. Насправді, це помилка. В результаті медичного дослідження міліуми і закритих комедонов, мікроскопічно і гістологічно було досліджено вміст утворень, з'ясувалося, що міліум, в відрізняє від закритого комедона, не є закупореним вивідним протокою сальної залози і не містить себум як основна речовина, а є утворенням поза вивідного протока і містить клітини кератину.

Міліуми мають тенденцію до саморазрешенію, і тільки в деяких випадках вимагають втручань, так як процеси відновлення шкіри тривають 21 день. Але, якщо це приносить косметичний дискомфорт, то їх видаляють методом кюретажу або деструкції. Настійно не рекомендується самостійно видаляти міліуми. Наші досвідчені косметологи акуратно видалять міліум і дадуть рекомендації з професійного і домашнього догляду.

77