Киснева мезотерапія sanahost_derm

Киснева мезотерапія в Харкові

Кисень - це джерело життя. Без кисню клітини перестають рости і починають помирати. Коли шкіра не отримує потрібну кількість оксигена, її тонус знижується. В результаті, вона набуває в'ялий і втомлений вигляд, з'являються перші зморшки і починається передчасне старіння.

На сьогодні, багато жінок скаржаться на поганий колір обличчя і втома, і навіть тривалий сон не може впоратися з усіма цими проблемами. Ви не замислювалися, чому так відбувається? За спостереженнями вчених, процеси старіння у сучасної людини починаються у віці 18 років і все це через брак свіжого повітря. Щоб шкіра залишалася молодою і красивою, вона повинна отримувати необхідну кількість кисню, так як в ньому містяться всі корисні речовини, які забезпечують належне харчування клітин організму.

Ви можете перевірити це на власному досвіді. Порівняйте два своїх відображення в дзеркалі - після дня на свіжому повітрі, і дня, проведеного в задушливому приміщенні. Різниця, як то кажуть, на лице. У другому випадку, шкіра буде виглядати не просто втомленою, а постарілий на кілька років. Але, естетична медицина не стоїть на місці, вчені знайшли спосіб, завдяки якому можна домогтися вираженого ефекту відпочила і здорової шкіри обличчя.

Киснева мезотерапія - це сучасна технологія, яка дозволяє транспортувати корисні речовини в глибокі шари шкіри. Дана методика ідеальна для боротьби з віковими змінами епідермісу, при появі сухості шкіри, акне і гіперпігментації. Біооксітерапію активно використовують для лікування целюліту, розтяжок, рубців і хронічних дерматозів.

Одна з голлівудських актрис, Лорен Кеплі, відповідаючи на питання про процедуру Bode Oxyjet, назвала її «поцілунком самого життя». Кисневу мезоретапію на апараті Bode Oxyjet дійсно вважають найбільш придатною для людського організму. Все тому, що традиційна терапія грунтується на ін'єкційних процедурах і більшість пацієнтів скаржиться на почервоніння, набряки і гематоми в місцях уколів. Крім того, ця процедура досить болюча, а через порушення цілісності шкірного покриву зростає ризик інфекції.

Медичні досліди показали, що лікарські речовини можна вводити без допомоги голок, на цих методиках і ґрунтується технологія Bode Oxyjet. За допомогою сильного тиску повітря, необхідні препарати проникають глибоко під шкіру і поглинаються кровоносними судинами. Як результат, досягається бажаний косметологічний ефект з максимальною безпекою.

Дія оксімезотерапія засноване на тому, що верхній шар шкіри отримує кисень безпосередньо з повітря. Повітря, в свою чергу, містить близько 21% кисню. Якщо ж збільшити концентрацію кисню до 98% і його тиск, то швидкість насичення клітин киснем теж збільшиться. Внаслідок чого змінюється клітинна мембрана, зростає її проникність, і шкіра швидше засвоює необхідні активні речовини. Час проникнення корисних компонентів за допомогою технології Oxyjet становить від 2 до 14 хвилин, що дозволяє досягти видимого результату після першого сеансу.

При проведенні процедур кисневої мезотерапії застосовують спеціальні сироватки, в яких використовують компоненти, що заповнюють відсутні елементи в організмі людини. Вони також стимулюють регенеруючі властивості шкіри, тому вона починає швидше відновлюватися, купувати свіжість і молодість.

Киснева мезотерапія на апараті Bode Oxyjet підходить як для жінок, так і для чоловіків, і застосовується для догляду за всіма типами шкіри. Рекомендований курс-6-8 процедур 1 раз в тиждень, тривалістю 40-50 хвилин.

Bode Oxyjet відноситься до групи процедур «швидкого ліфтингу», так як ефект помітний моментально. Шкіра миттєво стає свіжою, оксамитовою і молодшою. Після завершення кисневих процедур, немає необхідності користуватися кремами, так як шкіра встигла збагатитися необхідними вітамінами і мікроелементами.

77