Лікування вугрової хвороби sanahost_derm

Лікування вугрів Харків. Лікування вугрів у Харкові.

Вугрової хвороба (акне) - найбільш поширене захворювання сальних залоз, яке виникає в результаті їх закупорки і надмірного виділення шкірного сала. Схильність до вугрової висипки найчастіше проявляється в підлітковому періоді, близько 90% молодих людей від 16 до 25 років страждають тією або іншою стадією даного захворювання. Найчастіше після завершення етапу статевого дозрівання акне проходять самостійно. Проте, бувають випадки, коли вугри з'являються після 25-ти і зберігаються до 40 і навіть до 50 років.

Причини розвитку акне можуть бути різними, починаючи від зміни гормонального фону і закінчуючи звичкою чіпати обличчя руками. В основному вугрі локалізується на шкірі обличчя, якщо ж вугри починають проявлятися на грудях і спині, то це свідчить про більш важкій формі захворювання. У такому випадку необхідна консультація дерматолога.

Вугрі може проявлятися по-різному. Найнебезпечніше, коли пори настільки сильно закупорені, що починається активне розмноження бактерій, які викликають запалення. Фахівці рекомендують починати лікування вугрів Харків на початкових стадіях - при наявності чорних крапок або білих підшкірних вузликів. Акне небезпечно тим, що неправильне лікування вугрів в Харкові може призвести до утворення рубців замість вдавлених або опуклих висипань. Якщо ж процес рубцювання почався, то це можна виправити, хоча повернути первинний стан шкіри досить складно.

Найбільш ефективний спосіб лікування вугрів Харків - профілактика. Фахівці не рекомендують самостійно видаляти акне, це може рознести інфекцію і активізувати процес рубцювання. Єдиний спосіб, який трохи поліпшить стан шкіри і який доступний кожному, досить простий - умивання. Але не перестарайтеся, так як занадто часте умивання призводить до сухості шкіри, а також стимулює салоотделение, це призводить до повної закупоркою пір. Правильніше за все вмиватися двічі на день - вранці і ввечері.

Лікування вугрів Харків будь-якого ступеня тяжкості починається з виконання аналізів, результат яких визначить напрямок подальших процедур. При виборі способу лікування велике значення мають індивідуальні дані кожної людини: спадкова схильність, тривалість захворювання, попереднє лікування і його результати, переносимість лікарських препаратів і багато іншого.

Існує два способи боротьби з висипом хворобою: системне лікування (прийом препаратів всередину) і місцеве лікування. Рішення про необхідність системного лікування приймає лікар-дерматолог в залежності від ступеня тяжкості і ефективності засобів для зовнішнього застосування. При легкому ступені захворювання досить місцевого лікування і механічного видалення запалень. При середнього та тяжкого ступеня місцеве лікування вугрів в Харкові поєднують із загальним. У ряді випадків необхідна консультація суміжних спеціалістів (ендокринолог, гінеколог, терапевт).

Всупереч поширеній помилці, під час вугрової хвороби можна і навіть бажано користуватися косметикою. Макіяж допомагає відчувати себе впевненіше, але необхідно вибирати спеціальну косметику для жирної шкіри, яка не забиває пори. Рекомендується пудра, незважаючи ні загальноприйняту думку, вона не сприяє закупорювання, а навпаки поглинає надлишкову секрет сальних залоз. Необхідно уникати косметики, яка містить ланолін, парафін і мінеральні масла. Центр «Сана» в своєму розпорядженні арсенал косметичних засобів ізраїльського виробництва забезпечують догляд за проблемною шкірою, таких як Gi-Ji і Cristina - це ціла лінія, яка допоможе боротися зі схильністю до висипань.

Лікування вугрів у Харкові - це тривалий процес, необхідно запастися терпінням. Намагайтеся менше переживати з приводу своєї зовнішності, це всього лише тимчасовий стан шкіри, не варто розвивати в собі комплекси неповноцінності.

77