Вісцеральний масаж sanahost_derm

Вісцеральний масаж в Харкові

Вісцеральний масаж, або як його ще називають «старослов'янську масаж» - найдавніший метод лікування руками, який був придуманий в ті далекі часи, коли люди не знали нинішньої медицини і апаратури.

Цей спосіб масування унікальний і не зустрічається де-небудь в світі, його суть полягає в продавлюванні внутрішніх органів через стінки черевної порожнини. У давні часи, слов'яни дотримувалися думки, що корінь всіх хвороб знаходиться в животі, тому і впливати потрібно на проблемне місце.

Вісцелярна терапія базується на правилі болеутоленія за допомогою масажних рухів в області живота, які зароджують в клітинах свого роду пульсацію і це, в свою чергу, сприяє усуненню застійних явищ. Подібна хіропрактика має необмежену вплив, так як масажні натискання на живіт покращують кровотік не тільки в ньому самому, але і в області голови, грудей, рук і ніг. Маніпуляції зони живота допомагають боротися з більшістю хронічних захворювань і функціональних розладів внутрішніх органів.

Вісцеральний масаж Харків, колись не прийнятий офіційною медициною, на сьогодні знайшов друге дихання. Послуги з виконання подібної терапії знайти досить складно, через унікальність такого лікування.

Вісцеральний масаж необхідний кожному. Для одних це спосіб лікування, а для інших - спосіб підтримки здорового способу життя. Клініка «Сана» гарантує ефективність і дієвість вісцеральних процедур. Завдяки цьому масажу можна відновити неправильне розташування внутрішніх органів, провести їх діагностику, усунути спазми і набряки, запобігти безлічі хвороб. Крім того, ця процедура є не тільки лікувальною, але і косметичної (можна вилікувати навіть целюліт).

Вісцеральний масаж - приємна процедура, яка не викликає дискомфорту і дотримується чіткої послідовності. Досвідчені лікарі умілими руками обдавлівают органи і уважно стежать за реакцією пацієнта. Масаж ведеться з поступовим нарощуванням інтенсивності від сеансу до сеансу.

77