Видалення піогенними гранульом в Харкові
Піогенний гранульома є невеликим обмеженим вузловим скупченням грануляцій в тканинах, розвивається через постійне запального процесу або наявності чужорідного тіла. Гранулема має малиновий окрас, хоч вона і доброякісна, але її гнійна форма викликає дискомфорт і рясні виділення. Сама гранульома кругла або дольчатая, у неї широку основу і коротка ніжка, а також вона має м'яку і еластичну консистенцію.
З'явиться пиогенная гранульома може через травму (головна причина появи новоутворення); інфекції; гормонального дисбалансу (ендокринні патології, підвищена сальність шкірного покриву, підвищений ріст судин у вагітних); певних медикаментів; вірусної інфекції; розладів в роботі травного тракту; порушеного обміну речовин; стресів; психотравм; отруєнь; імунодефіциту. Виходячи з причини новоутворення поділяються на підвиди: інфекційна (на розвиток впливають різноманітні інфекції, а саме туберкульоз, інфекції передаються статевим шляхом, енцефаліт та інші); неинфекционная (освіту близько свища, запального елемента, забрудненої ділянки і т.д.); пиогенная гранульома невідомого походження (на освіту може вплинути будь-яке захворювання, і виявити причину в такій ситуації дуже складно).
Зростає новоутворення досить швидко, часто воно проявляється в одиночному ураженні, але в дуже рідкісних випадках може вражати у множині. Розмір піогенними гранульом варіюється від 2 міліметрів до 2 сантиметрів, в рідкісних випадках їх розмір може досягати 5 сантиметрів. Зони поразки - це голова, губи, шия, руки (зокрема пальці), тулуб, статеві органи і ноги, під час вагітності вони можуть з'являтися на слизовій оболонці рота.
Головним симптомом гранульоми є її кровоточивість, больових відчуттів вона практично не викликає. Крім цього, виникають загальні симптоми, такі як підвищена температура тіла, слабкість, запаморочення. Найбільш частіше пиогенная гранульома з'являється у дітей; підлітків; вагітних; жінок, які використовують оральні контрацептиви; людей, які страждають іншими хворобами, пов'язаними зі шкірою; пацієнтів, що проходять хіміотерапію.
У центрі дерматології та лікувально-естетичної косметології Sana спочатку лікарем проводитися первинна консультація, яка включається в себе опитування, огляд, призначення додаткових досліджень (дерматоскопія, гістологічного аналізу). Після того, як будуть отримані результати підбирається метод видалення новоутворення. Не займайтеся самолікуванням, звертайтеся до кваліфікованих фахівців.