Гідропілінг sanahost_derm

Гідропілінг в Харкові

HydraFacial - це абсолютно нова концепція догляду за шкірою. Унікальність методу полягає в тому, що він поєднує в собі відразу три взаємодоповнюючі один одного технології: глибоке очищення, інтенсивне зволоження і омолодження. Завдяки такому ефекту досягається виражений результат вже після першої процедури.

Спочатку методика HydraFacial була винайдена в Америці. Активно застосовуючи систему в цій країні, у неї вже склався фан-клуб серед голлівудських зірок. Нова технологія зробила революційний прорив у сфері косметології та відзначена безліччю різних нагород.

Чому ж система HydraFacial встигла так швидко завоювати визнання у всьому світі? Справа в тому, що методика дозволяє застосовувати одночасно гідродермабразії - активне відлущування верхніх шарів шкіри і нанесення хімічних пілінгів, разом з поживними сироватками. Поєднання цих процедур дозволяє не тільки досягти швидкого ефекту, а й уникнути недоліків і неприємних наслідків, якщо застосовувати кожну методику окремо.

Ідея поєднання гідропілінг і гідродермабразії виникла через бажання знайти нові можливості, які виключать побічні ефекти і зможуть працювати з будь-яким типом шкіри.

Результатом стало виникнення методу вакуумного гідропілінг або системи HydraFacial. Ця технологія комфортна, безболісна і безпечна, вона не викликає будь-яких подразнень, почервоніння, відчуття сухості і стягнутості, тому її можна застосовувати навіть при тонкої і чутливої ​​шкіри.

HydraFacial є апаратної процедурою, її суть полягає у використанні спеціальних одноразових насадок, які мають ребристу структуру. Це доводить, що методика є максимально гігієнічної, а процес відлущування проходить м'яко і делікатно. До того ж, насадки можуть бути різноманітними, що розширює можливості фахівця при роботі з тим чи іншим типом шкіри.

Відразу після того як особа очищають від шару ороговілих клітин, на шкіру наносять унікальні сироватки, які мають зволожуючі, що очищають і протизапальними властивостями. Це дуже ефективно, так як активні компоненти впроваджують відразу після процедури відлущування, коли пори максимально відкриті, а значить і живлення шкіри буде максимальним.

Завдяки впливу вакууму, процедура ефективно надає ліфтинговий ефект, підвищує тонус шкіру, покращує обмін речовин і мікроциркуляцію, а також активно очищає пори. Можливість інтенсивного зволоження відрізняє процедуру HydraFacial від інших методів відновлення шкіри.

Гідропілінг і гідродермабразії системи HydraFacial - це ефективна процедура, яка виправляє вікові зміни, зневоднення, бореться з забрудненнями, застосовується для комплексного усунення акне, постакне, розширених пор, гіперпігментації і покращує колір шкіри.

Рекомендований курс процедури HydraFacial становить 5-10 процедур, 1 раз в тиждень, потім можна проводити підтримуючі процедури 1 раз на місяць, 2-3 курси на рік. Тривалість кожного сеансу не перевищує 30 хвилин, що зручно при сучасному темпі життя.

Гідропілінг і гідродермабразії системи HydraFacial дозволяє комплексно впливати на всі шари шкіри при максимальному комфорті і абсолютно безболісно. Як результат, ви побачите молоду і підтягнуту шкіру обличчя, без видимих ​​вад, яка буде свіжою на вигляд і шовковистою на дотик.

77