Видалення папілом sanahost_derm

Видалення папілом в Харкові

Папілома є доброякісним новоутворенням на шкірі, вона розвивається з епітелію і являє собою потовщення по типу бородавки на тонкій ніжці. Найчастіше вони коричневого або рожевого кольору, розміром від 1-го до 8-ми міліметрів. Виявляються папіломи через вірус папіломи людини (ВПЛ). Видалення папілом відновлює естетику шкіри або попереджає їх пошкодження і інфікування. У центрі дерматології та лікувально-естетичної косметології Сана папіломи видаляються сучасними методиками, які володіють такими властивостями як безболісність, безкровність і швидкість загоєння.

Папіломи є досить поширеними, за статистикою вірус ВПЛ є у 90% людей, але у тих, хто має хорошу імунну систему дане новоутворення не виникає і не розмножується. З'являтися папіломи також можуть через важкого стресу; перенесеного інфекційного захворювання; сильного переохолодження; ВІЛ-інфекції; тривалого прийому ліків, які пригнічує імунітет або антибіотика; похилого віку. Ростуть папіломи досить повільно, можуть розташовуватися в непомітною області і не викликають ніяких проблем. Їх небезпека полягає в тому, що вони можуть перетворюватися в злоякісні, в деяких випадках вони збільшуються в розмірі і кількості.

Видаляються папіломи при естетичному і фізичному дискомфорті (коли нарости псують зовнішність; утворюються у видимій зоні; весь час травмуються від того, що стикаються з одягом); розвитку папіломатозу (прояв величезної кількості папілом); прояві роздратування, свербіння, почервоніння і болю.

Видалення папілом на сьогоднішній день здійснюється за допомогою сучасних методик, які мінімізують травмування і хворобливість. Підібрати метод видалення вам допоможе наш дерматолог, так як багато залежить від обраного способу видалення. Правильно підібрана методика дуже важлива для відкритих зон тіла (обличчя, руки, шия), адже утворення рубців не стане прикрасою. Консультація дерматолога перед процедурою - обов'язкова, так як він повинен детально вивчити уражену область, провести діагностику і дослідження.

Не намагайтеся видалити папілом самостійно, зверніться краще до висококваліфікованої дерматолога нашого центру Сана.

Передаються папіломи через статевий і побутовий шляхи, а також вони можуть передаватися при пологах від матері - дитині. Ще можна інфікуватися через пошкоджену шкіру, рану або подряпину.
У нашому центрі Sana папіломи видаляються на тулуб, кінцівках, в паховій зоні та на шкірі повік. З усіх додаткових питань звертайтеся до фахівців нашого центру.