Пілінг обличчя sanahost_derm

Пілінг обличчя в Харкові

В даний час в косметології застосовуються різні кислоти, які надають свою дію на різні шари шкіри: від поверхневого епідермального до більш глибокого дермального впливу. У складі хімічного пілінгу - кислота: гліколева, мигдальна, саліцилова, молочна, азелаїнова, піровиноградна, ретиноевая тощо. Їх поділяють на АНА кислоти (альфагідроксікіслоти) і ВНА (бетагідроксікіслота).

Вони можуть бути як монокомпонентні, так і у вигляді сполучень декількох кислот.

Який склад хімічного пілінгу потрібен саме Вам, зможе визначити наш косметолог, по ряду потреб вашої шкіри.

Завдяки хімічним пілінгу можна домогтися наступних результатів:

Очищення шкіри від відмерлих клітин, зменшення гіперкератозу і тим самим поліпшити колір і рельєф шкіри, прибрати дрібні зморшки, значного зменшення висипань і гиперпигментацию.
Виходячи з цього можна сказати, кому ж показаний пілінг на основі АНА і ВНА кислот. Пілінг показаний всім у кого спостерігаються дрібні зморшки, в'ялість шкіри і тьмяний колір обличчя, пігментація, гіперкератоз шкіри, акне, наявність відкритих і закритих комедони, рубці постакне.

Поверхневий пілінг працює виключно з епідермісом, не зачіпаючи дерму.

Виконуючи поверхневий пілінг можна спокійно стверджувати, що це експрес метод видимого поліпшення стану шкіри. Шкіра гладка і рівна, вона красиво відбиває світло, надаючи шкірі сяйво і здорове дихання. Період реабілітації відсутня або спостерігається легке лущення.

Серединний пілінг це досить глибокий пілінг і тому є більш травматичним. Період реабілітації до 21 дня. Спостерігається видимий набряк тканин, гіперемія, крупнопластинчатое лущення.

Дія кислоти завдає шкірі видимий, контрольований опік. Від поверхневого до більш глибокого пошкодження шкіри. Кислоти активізують регенерацію клітин. В результаті регенерації шкіри, посилюється синтез нового колагену і еластину, за рахунок цього поліпшується загальний тонус і еластичність шкіри. Також кислоти роблять свій стимулюючу дію на імунітет шкіри, покращуючи її захисні властивості.

Процедура починається з очищення шкіри і знежирення спеціальним тоніком, далі на суху шкіру пошарово наноситься пілінг і витримується від 3 хв для поверхневого АНА пілінгу і до 6 годин ретиноєвої серединного пілінгу. Далі пілінг змивається прохолодною водою і наноситься нейтралізуючий розчин. По завершенню процедури наноситься крем з SPF 50.

Курс процедур залежить від обраної кислоти і за показаннями. Зазвичай пілінг виконується 1 раз в 10-21 день. Курс від 4-8 процедур. Пілінги виконуються в осінньо-зимовий період. Після пілінгу необхідно правильно доглядати за шкірою в домашніх умовах і наносити крем з SPF 50.

77