Видалення телеангіектазії sanahost_derm

Видалення телеангіектазії в Харкові

Телеангіектазії є невеликими рожевими, червоними або синіми плямами на шкірному покриві, у них довгаста форма, яка заповнена дрібними кровоносними судинами. Дане новоутворення в більшості випадків з'являється у жінок. Найчастіше розширені судини розвиваються на стегнах, литках і обличчі. Рідше вони утворюються на грудях в області декольте. Головна причина розвитку телеангіектазії полягає в схильності, тобто в уродженою особливості. У деяких людей судини мають менш еластичні стінки, і як результат у них менша опірність до різноманітних видів ушкоджень, вони різко реагують на пошкодження або подразнення.

Найчастіше телеангіектазії з'являються у жіночої статі, так як естрогени (гормони, що виділяються у жінок) сприяють розслабленню м'язів кровоносних судин, при цьому збільшується схильність до розширення. У більшості випадків розширені капіляри утворюються при вагітності і прийомі контрацептивів. Телеангіектазії мають різні форми: деревоподібну (в основному з'являються на ногах); зірчасті; лінійну (основна галузь освіти - особа); пятнообразную.

Незалежно від того, що телеангіектазія може утворитися через спадкового характеру, є ще фактори, які здатні спровокувати її розвиток. До них відноситься порушена робота печінки, ендокринної та серцево-судинної систем; гормональний дисбаланс; надмірне ультрафіолетове опромінення; механічні пошкодження (поріз, травма); неправильний спосіб життя.

Телеангіектазії абсолютно нешкідливі для людського організму, тому їх в більшості випадків ігнорують, зокрема якщо вони розташовуються в менш помітному місці. Але, коли вони утворюються на відкритій частині тіла, а особливо на обличчі, то виникають естетичні проблеми. У центрі дерматології та лікувально-естетичної косметології Sana є кілька рішень для усунення телеангіектазії. Завданням нашого фахівця є не тільки усунення даного дефекту, але і з'ясування причини його освіти для того, щоб застерегти від прояву нових новоутворень в подальшому.

77

Якщо у вас є схильність до телеангіектазії необхідно мінімізувати сидіння з опущеними ногами і стан без рухів. Не можна перегрівати ноги в гарячій воді або сауні. У певних випадках телеангіектазія мало помітна, вона може бути захована під засмагою, але сонячні промені для судин дуже шкідливі.
Звертатися до лікаря необхідно при зміні шкіри (сухості, лущення та інших симптомах); набряках, втоми і важкості в ногах; перше розширеннях вен; судинних зірочках.