Спортивний масаж sanahost_derm

Спортивний масаж в Харкові

Спортивний масаж - це масаж, який був створений на основі класичних розтирань тіла і призначений для тих, хто займається спортом або веде активну фізичну діяльність. Такий вид масажу був створений спеціально для того щоб запобігти ризику травм, для відновлення після будь-яких пошкоджень або для зняття навантажень і відновлення сил.

Слід знати, що спортивний масаж становить одне з важливих ланок у ланцюзі занять спортом. Даний вид масажу благотворно позначається на якнайшвидшому досягненні спортивної форми та найефективніше допомагає справлятися з перевтомою.

Спортивний масаж можна розділити на кілька видів:

  • тренувальний;
  • попередній;
  • відновний.

Тренувальний масаж - це вид спортивного масажу, який ефективно усуває напругу і перевтома. Важливо знати, що масаж має таке ж значення, як і фізична підготовка. Адже найкращих результатів можна досягти при умінні давати правильну навантаження на м'язи не забуваючи про відпочинок, інакше можна серйозно нашкодити своєму здоров'ю. Тренувальний масаж найкраще справляється із завданням підготовки тіла до подальших занять. Основні цілі, які переслідує тренувальний масаж це поліпшення стану опорно-рухового апарату, підвищення фізичної працездатності і швидке відновлення спортивної форми.

Попередній масаж - це масаж, який проводять безпосередньо перед початком тренування. Його метою є збільшення функціональних можливостей організму. Основні завдання попереднього масажу це максимальна активізація м'язів перед майбутньою навантаженням, підвищення загального тонусу організму і розігрівання опорно-рухового апарату.

Відновлювальний масаж - це масаж застосовують після завершення активної фізичної діяльності для швидкого відновлення і підвищення працездатності організму. Основною метою такого масажу є зняття почуття втоми і відновлення рухової працездатності.

Спортивний масаж рекомендують проводити щодня, так як він є ефективним лікувальним засобом. Його вплив досить широко: найефективніше проходять м'язові спазми, сходить набряклість м'яких тканин, а також зміцнюється організм. За допомогою раціонально побудованої системи спортивної підготовки, яка також включає масаж, можна уникнути виникнення травм або сприяти профілактики хвороб пов'язаних з перенапруженням. Масаж - невід'ємна складова для тих, хто веде активний спосіб життя, він також має велике значення для ефективного відновлення працездатності.

77