Видалення гемангіоми sanahost_derm

Видалення гемангіоми в Харкові

Гемангіома є доброякісною судинної пухлиною. У більшості випадків дане новоутворення зустрічається у новонароджених і немовлят на перших місяцях життя. Для дорослих гемангіома страшна тим, що вона може перетворитися в злоякісну форму. Гемангіоми поділяються на кілька підвидів: капілярну, кавернозную і комбіновану. Капілярний підвид представлений в червоному кольорі, володіє чіткими краями і гладкою поверхнею; розташовується на поверхні шкірного покриву або незначно поглиблюється. Кавернозні бувають безбарвними або синюшно-багряні; структура їх вузлова, а розташовуються вони під шкірним покривом. Комбінована складається зі складного поєднання першого і другого підвидів.

Гемангіома - це виражений естетичний дефект, який здатний порушити функціонування сусідніх органів і переродиться в злоякісну. Наявність всіх цих змін свідчить про те, що гемангиому потрібно терміново видаляти. У центрі дерматології та лікувально-естетичної косметології Sana проводиться ефективна і безпечна процедура з видалення гемангіом. Наші дерматологи використовують сучасні методи видалення, за допомогою яких, можливо, досягти необхідного ефекту і повністю видалити патологічну тканину.

Улюбленим місцем прояви гемангіом є області шиї і голови, геніталій, а також вони формуються на руках, ногах, кістках, м'яких тканинах і внутрішніх органах. На освіту вродженої форми гемангіоми впливають порушення в розвитку плода або посилений ріст судинних тканей.Спровоціровать розвиток гемангіоми вже в більш дорослому віці здатні захворювання, пов'язані з внутрішніми органами (провокують порушення в судинах); генетична схильність і надмірний засмага.

Спочатку гемангіома має вигляд синюшного або червоного плями, неправильну форму і злегка піднімається над шкірою. У деяких випадках в центральній частині може з'явиться точка, від якої розходяться судини. Дане новоутворення зростає досить у швидкому темпі, її розміри можуть займати великі площі на тілі. Якщо гемангіоми викликають у вас виключно неприємні відчуття і дискомфорт, то швидше за звертайтеся в наш центр Сана! У нас працюють висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи, тому всі процедури виконуються максимально якісно, ​​безпечно і ефективно.

77

Гемангіоми не впливають ні на розвиток малюка, ні на зростання, ні на імунітет. Винятком є гемангіоми, які розташовуються в області дихальних шляхів або на внутрішніх органах.
Відмінності, звичайно, ж є. Певні різновиди гемангіом є унікальними і утворюються виключно у дітей, наприклад, інфантильний і дитячий види. Методи лікування гемангіоми в більшій мірі залежать від її виду, ніж від вікової категорії та місця розташування.