Ботулінотерапія sanahost_derm

Ботулінотерапія в Харкові

На даний момент єдиним 100% способом запобігання появи зморшок є ботулінотерапія. Мається на увазі профілактика появи зморшок, а також розгладження наявних, за рахунок розслаблення. Тому потрібно розуміти, що дана процедура дуже вдячна при початковому прояві і формуванні зморшок. Так само, як профілактика показана особам з активною мімікою, але не мають ще заломів. Тут важливо зазначити, що наявні глибокі заломи повністю не разгладятся, але збільшуватися не будуть. Заповнення глибоких зморшок чола добре коригуються філлерамі.

Всі ми знайомі зі словом ботокс, але далеко не кожен розуміє, що Ботокс - це торгове запатентована назва препарату Ботокс Аллерган Франція. Мабуть, перший, і самий перевірений препарат ботулотерапіі який зайшов в країни СНД. І в ті далекі 90-ті активно впроваджували інновації косметології. Одиниці введення були некоректні і іноді перевищували допустиму норму по протоколу. Препарати теж мали сильнішу дію через недостатню технологічної очистки. Все це могло привести до нерухомості мімічної мускулатури і викликати той самий маскообразное вираз обличчя, яке було властиво цій епосі косметології.

В даний момент ситуація змінилася кардинально. Все завдяки технологічному прогресу і здорової конкуренції.

Під ботулінотерапіей розуміють, внутрішньом'язове і внутрішньошкірне введення очищеного ботулотоксину типу А. Надаючи своє міорелаксіческое дію на м'язи формують складку і залом шкіри, розслаблює її і вирівнює зморшку. Дія ботулотоксину настає через 30 хв і сам ботулотоксин повністю виводиться з організму, але дія його триває від 3-х до 6 місяців в залежності від індивідуальних особливостей організму. Варто зазначити, що повний ефект видно на 14 день, як правило доктор призначає консультацію на цей день і проводить корекцію, якщо вона необхідна.

Наш центр дерматології та косметології Sana працює тільки з сертифікованими препаратами.

77