Лімфодренажний масаж sanahost_derm

Лімфодренажний і Вакуумний масаж в Харкові

Лімфа - це різновид сполучної тканини, яка виконує важливі функції в організмі людини. Представляючи собою в'язку прозору рідину, вона відповідає за циркуляцію білків, токсинів, води, а також знешкоджує мікроби, транспортуючи їх в лімфовузли. Стан імунітету безпосередньо залежить від функціонування лімфосістеми, але при порушенні обмінних процесів, відтік лімфи може сповільнюватися, в результаті в клітинах накопичуються різні речовини і рідина, спостерігається набряклість тканин. У таких випадках лімфодренажний масаж є життєво необхідним.

Лімфодренажний масаж з'явився зовсім недавно, в середині минулого століття, але вже завоював популярність. Його розробив лікар, який помітив, що якщо розминати ділянки тіла уздовж ліній лімфотоку, то набряки починають зникати. Простіше кажучи, лімфодренажний масаж Харків - це техніка, яка сприяє прискоренню руху лімфи по тілу.

Найчастіше масування Лімфоток використовують для того щоб схуднути. За рахунок масажних рухів жирові клітини активніше звільняються від токсинів і зайвої рідини, за один курс такого масажу можна втратити до 5 см об'єму.

Техніка виконання лимфодренажного масажу може бути ручний і апаратної. До апаратного виду належать такі процедури як мікрострумовий лімфодренаж, вакуумний лімфондренаж і пресотерапія.

Мікрострумова лімфодренаж - техніка, яка проводитися за допомогою імпульсного струму. Процедура безболісна і ефективна для усунення зайвої ваги за рахунок зменшення рідини.

Лімфодренажний вакуумний масаж Харків - масаж, який проводять за допомогою спеціальних насадок. Лімфоток, які опинилися під тиском таких насадок починають активніше працювати і це сприяє усуненню зайвої рідини.

Пресотерапія - масаж, який здійснюється за рахунок застосування стисненого повітря. Для цього одягають спеціальний «спорядження», яке за принципом дії нагадує манжети для вимірювання тиску. Зазвичай таку техніку застосовують для видалення зайвих обсягів на руках і ногах, під повітряним пресом починає розганятися кров і посилюється відтік лімфи в тканинах.

Ручний ліфодренажний масаж має дещо іншу специфіку, його зазвичай проводять в проблемних зонах повільними, вичавлюють рухами, для того щоб вивести з лімфатичної системи зайву рідину і продукти метаболізму. Неспішність рухів необхідна для того щоб уникнути травмування судин, до того ж відтік лімфи відбувається набагато повільніше ніж циркуляція крові. У міру проходження курсу масажу, лімфа стане рідшою і буде швидше виводити токсичні речовини з організму.

Лімфодренажний вакуумний масаж Харків ефективно усуває целюліт, набряклість тканин, варикозне розширення вен, знижує вагу, покращує стан шкіри. Для досягнення видимого результату досить 7-8 сеансів, крім того, дуже важливо дотримуватися питного режиму. Так як після масажу з клітин активно йде рідина, то після закінчення процедури виникне бажання випити води. Найкраще заповнювати запаси енергії через дві години після завершення масажу, за цей час організм встигне адаптуватися і клітини не наберуть ще більше води, ніж було до проведення лімфодренажних процедур. Фахівці також рекомендують вживати не менше 2 літрів води до 16 годин дня.

77