Контурна пластика обличчя sanahost_derm

Контурна пластика обличчя в Харкові

Зараз, мабуть, найпопулярніша процедура в кабінеті лікаря-косметолога - це контурне моделювання особи.
Контурна пластика обличчя - це ін'єкційна косметологія, яка за допомогою пов'язаної гіалуронової кислоти середньої і високої щільності, може відкоригувати контури обличчя і надати обсяги. Зараз все частіше застосовують слово філлер.
Які завдання може виконувати пов'язана гіалуронова кислота?
Їх всього дві: заповнювати зморшки і збільшувати обсяги, моделювати тим самим контур обличчя. Можна навіть сказати, що одна, так як заповнити зморшку, це теж заповнити бракуючий об'єм в заломі і тим самим вирівняти поверхню шкіри.
У косметології обличчя поділяють на 3 зони: верхня, середня і нижня третина. Давайте розберемо можливості контурної пластики по кожній зоні.
Верхня третина, це зморшки чола і міжбровні зморшки. Філлери середньої щільності відмінно справляються з ними.
Середня третина особи: глибокі зморшки кругової м'яз очі, запалі нососльозова борозна, філери середньої щільності здатні позбавити Вас від цих недоліків. Вилиці: збільшення обсягу в області вилиць за допомогою волюмізірованних філерів високої щільності, моделюють контури особи, підтягують шкіру і тим самим мають ліфтінговим ефектом. Вади перенісся у вигляді горбинки, також усуваються Філер.
Нижня третина особи: носогубні складки заповнюються Філер середньої і високої щільності. Відсутні обсяги губ, також заповнюються філлерамі. Контур підборіддя і кути нижньої щелепи надають особі правильний контур, зараз це називають зробити контурінг по типу Анджеліни Джолі, значить використовувати волюмізірующій, дуже щільні філери. Дакой вибір зроблять ті, які хочуть чіткої проведені і контурінга особи. Але все індивідуально, вибір завжди тільки за Вами. Можна зробити гарний контур обличчя таким чином, що ніхто і не помітить присутності філлера.
Таким чином, за допомогою філерів можна заповнювати утворився, і відновлює будь-які відсутні обсяги і не тільки особи. Будь-які зморшки і заломи піддаються впливу на них філлерамі. Частими процедурами в контурній пластиці, є також, зморшки шиї «КольцаВенери», заломи в області декольте і зморшки тильній поверхні кистей.

77