Лазерна епіляція sanahost_derm

Лазерна епіляція в Харкові

Лазерна епіляція - видалення волосся за допомогою лазера. Вважається найбезпечнішою і ефективною методикою. Дозволяє позбутися від волосся на 10 і більше років. Суть процедури полягає у впливі на волосяний фолікул лазера і повне його руйнування. Але слід зазначити, що лазер впливає на дозрілі фолікули, а це 15-20% в момент процедури. Решта фолікули знаходяться в стадії дозрівання або початкового зародження. Тому варто розуміти, що позбутися назавжди, від небажаних волосків, пройти всього один сеанс лазерної епіляції, точно не вийде. Зазвичай курс складається з 8 сеансів, але все індивідуально. Ті хто цілеспрямовано зважився на дану процедуру, той зможе досягти того результату про який він мріяв, а це мати гладку шкіру без волосся, без роздратування шкіри і врослого волосся.

У Sana використовується трьох хвильової діодний лазер Super PRIME - лазер нового покоління.

+ приведи друга отримай бонус -5% до загальної знижку

Запис за телефонами

  +38 (095)-723-47-57


  +38 (057)-706-30-30

  • Абсолютно безпечно - лазер Super PRIME- не викликає набряків і не залишає опіків. Чи не робить ніякого впливу на організм. Тепер можете назавжди забути про неприємні відчуття під час і після процедури.
  • Безболісно - завдяки новітнім розробкам в лазерної технології процедура стала безболісна і дуже комфортна. Тепер Вам не треба переживати і хвилюватися, що буде боляче під час процедури і буде набряк, гіперемія або опік після процедури. У нашій клініці Вас чекає приємна і безболісна лазерна епіляція.
  • Дуже швидко - процедура займає від 5 до 30 хвилин, в залежності від зони. З нашим ультрасучасним лазером - процес лазерної епіляції став ще швидше і комфортніше.
  • Максимально ефективно - Доданий лазер Super PRIME генерує промінь одночасно з комбінацією довжини хвилі 755 нм, 810 нм, 1064 нм. Синергія трьох хвиль різної довжини надає ефективну дію на світлі тонке волосся, забезпечує більш комфортне відчуття для темних фототипів шкіри.
  • Система 4х кратного охолодження робить процедуру абсолютно безболісною.
  • Таку епіляцію Ви ще не пробували.

Чоловіча лазерна епіляція

77
78
79