Чистка обличчя sanahost_derm

Чистка особи в Харкові

Найпопулярніша і затребувана процедура в кабінеті косметолога була, є і буде - це чистка обличчя. Причиною тому, множинні фактори сприяють забрудненню шкіри: навколишнє середовище, неправильний домашній догляд, порушений гормональний фон, неправильний спосіб життя, шкідливі звички та багато іншого. І якщо чинники, які пов'язані безпосередньо зі способом життя, людина в силах сам змінити, то професійний догляд, а саме чистку особи необхідно робити у фахівця. І чистка обличчя не повинна полягати тільки в відвідуванні косметолога раз в 1-2 місяці, перш за все це щоденний догляд правильно підібраною косметикою. І якщо Вас обійшли стороною такі проблеми як акне, міліуми і камедони, то необхідно розуміти, що будь-яка шкіра потребує догляду, а догляд завжди починається з очищення. Тому чистка показана, практично, всім без винятку. На даний момент існують безліч видів чисток. Від класичної механічної до атравматичного.

Механічна чистка обличчя

Механічна чистка обличчя - це класика косметології. Даний вид чищення проводиться руками фахівця, ще вона називається мануальної, що являє собою найякісніший і ефективний підхід до видалення надлишки себума сальної залози, чорних крапок, закритих комедонов і акне.
Після процедури механічного чищення може спостерігається гіперемія шкіри, невелика набряклість, маленькі гематоми. Не варто забувати, що механічне чищення особи це травматичний спосіб позбавлення від закритих і відкритих комедонов, але в той же час це єдиний спосіб якісно і ефективно очистити шкіру від недоліків. Період реабілітації 1-3 дні. Тому ваша шкіра скаже тільки спасибі. Вона очищується, регенірірующее і оновлюється.

Дану процедуру необхідно виконувати регулярно, з періодичністю один раз в 1,5 - 2 місяці.

На тривалість результатів значну роль відіграє домашніх догляд і здоровий спосіб життя.

Ультразвукове чищення обличчя

Чистка особи може бути дуже приємною. Ультразвук в медицині застосовується більше 80 років і його користь і позитивний вплив на шкіру підтверджують множинні дослідження в фізіотерапії, дерматології, ортопедії та ін. Все що добре показало себе в медицині було успішно перейнято в косметологію. Тому пройшовши курс ультразвукової чистки або пілінгу, Ви отримаєте красиву сяючу шкіру, так як завдяки ультразвуковим хвилям які б'ючись об шкіру і стикаючись з розчином по якому проводиться процедура, відскакують від її поверхні і тим самим очищаючи шкіру від ороговілих клітин епідермісу, поверхневого забруднення, а також чорних крапок даючи порам можливість очиститися природним чином. Можна говорити сміливо, що ультразвукова чистка це атравматично, безболісна, високоефективна чистка обличчя. Але не варто забувати, що закриті комедони і акне, ультразвукової чищенні не підвладні.

Чистка особи ультразвуком - ефективний, безболісний, атравматичний метод очищення шкіри обличчя.

Атравматично чистка обличчя

В даний час в косметології застосовуються різні кислоти, які надають свою дію на різні шари шкіри: від поверхневого епідермального до глибшого серединного впливу. Ще цю чистку називають хімічної. Який склад хімічного пілінгу потрібен саме Вам, зможе визначити наш косметолог, по ряду потреб вашої шкіри.

Завдяки пілінгу можна домогтися наступних результатів:

Очищення шкіри від відмерлих клітин, зменшити гіперкератоз і тим самим поліпшити колір і рельєф шкіри, значного зменшення висипань, зменшення гіперпігментації.
Кислоти роблять свій стимулюючу дію на імунітет шкіри, тим самим покращуючи її захисні властивості, кислоти активізують регенерацію клітин, в слідстві посилюється синтез колагену і еластину, за рахунок цього поліпшується загальний тонус шкіри.

77