Лікування системних дерматозів sanahost_derm

Лікування системних дерматозів в Харкові

Красива шкіра можлива лише за умови, що вона здорова. У разі, коли починають з'являтися плями, лущення або свербіння - все це говорить про те, що шкірі необхідна допомога. Не відкладайте візит до лікаря, ніж раніше буде встановлена ​​причина захворювання, тим швидше піде проблема.

Сучасна дерматологія дозволяє ефективно боротися з різними шкірними захворюваннями. При правильному підході вдається пом'якшити і скорегувати перебіг хвороби і надалі позбутися від неї назавжди.

Дерматоз - це збірний термін, який узагальнює всі види захворювань шкіри. Він може проявитися в будь-якому віці і в результаті різних причин. Найпоширенішою причиною появи захворювань шкіри є спадковість. Стан внутрішніх систем і органів також грає важливу роль, будь-які зміни в їх функціонуванні можуть дати початок розвитку патологічних процесів.

Насправді, винуватцем дерматозу може бути все що завгодно. Шкіра - захисна оболонка, яка першою стикається з різними зовнішніми подразниками. Це можуть бути як інфекції, так і різноманітні механічні, фізичні і хімічні чинники.

Найбільш поширені форми дерматозу - дерматит, екзема, псоріаз, себорея і нейродерміт.

Симптоми більшості шкірних хвороб схожі між собою. Тому, визначити правильний діагноз і призначити подальше лікування може тільки фахівець в області дерматології.

Діагностика шкірних захворювань включає ретельний огляд лікаря-дерматолога. Крім того, додаткові методи дослідження ефективно допомагають підтвердити діагноз: огляд за допомогою дерматоскопи, мікроскопічне дослідження шкірних покривів, проведення різних тестів і проб.

Основний крок при лікуванні дерматозу - виявлення і усунення першопричини захворювання. У разі інфекційного початку, лікування спрямоване на знищення збудника. В інших випадках усувають будь-які внутрішні чи зовнішні чинники. Якщо ж впливати на причину захворювання неможливо, тоді ведуть боротьбу з симптомами дерматозу і поступово зменшують його розвиток.

Пам'ятайте, що дерматоз - це досить важкий і тривалий вид захворювання, тільки комплексні заходи зможуть дати позитивний результат.

В якості профілактики виникнення дерматозів, фахівці рекомендують раціонально доглядати за шкірою, не забувати про дотримання гігієни, намагатися зводити до мінімуму вплив різних негативних факторів і користуватися спеціальною косметикою по догляду за шкірою.

77