Видалення кератоми sanahost_derm

Видалення кератоми в Харкові

Кількість людей, які стикаються з кератома істотно збільшується. Раніше вважалося, що кератоми з'являються виключно у старшейвозрастной категорії 40+. Через вікових видозмін на шкірному покриві утворюються різного роду плями. На сьогоднішній день кератоми можуть з'являтися вже і у молодого покоління, а також в підлітковому віці. Головною причиною їх появи є надмірне ультрафіолетове опромінення.

Кератома є доброякісним новоутворенням, вона має тілесний забарвлення, або різноманітні відтінки коричневого. Її форма схожа з вузликом, але, коли вона виростає, то схожа на бляшку. Видалення кератоми найкраще робити на ранній стадії її розвитку, так як відбувається розростання поверхневих шарів епідермісу, шкіра починає лущитися, і як результат запускається процес зайвого зроговіння. Простими словами, утворюється корочка, вона може бути покрита тріщинами або відшаровуватися, внаслідок чого виникає біль і кровотеча.

Кератоми бувають різних видів: старечі, рогові, фолікулярні і себорейниє. Новоутворення з'являються як у чоловічого, так і у жіночої статей в рівномірної ступеня. Найбільш піддаються ризику ті зони, які інтенсивно опромінює сонце, до них варто віднести шию, обличчя, кисті рук, гомілки, спину і інші. Спровокувати появу кератом можуть захворювання, пов'язане з обміном речовин; ендокринне порушення; тривалий прийом сечогінного засобу; недолік вітаміну А; порушена вироблення статевих гормонів; вплив на шкірний покрив хімічного препарату; тісний одяг. Найчастіше з'являються кератоми у множині.

З плином часу дане утворення може збільшуватися і перетворитися в злокачественное.Как тільки ви виявили у себе кератому звертайтеся до дерматолога центру дерматології та лікувально-естетичної косметології Sana. Спочатку наш дерматолог проведе опитування, огляд пацієнта, далі призначаються додаткові дослідження для того, щоб поставити точний діагноз і визначити найбільш підходящий для вас метод видалення. Звернувшись в центр Сана, ви можете абсолютно бути впевненим в тому, що новоутворення видаляються безпечними і ефективними методами, які гарантують позитивний естетичний результат. Не забувайте про сонцезахисні засоби, ведіть здоровий спосіб життя, правильно харчуйтеся, знизьте кількість стресових ситуацій - всі ці фактори, допоможуть знизити ризик утворення кератом.

77

Самолікування в домашніх умовах може бути небезпечним і в більшості випадків не ефективним. Найчастіше домашнє лікування полягає в застосуванні різних рослин, кислот або лугів, а вони здатні викликати хімічний опік. Найкраще видаляти кератоми в спеціалізованому центрі Sana за допомогою безпечних та ефективних методик.
Однозначно відповісти на це питання неможливо, так як кератоми поділяються на види, і деякі з них можуть бути небезпечними, і перетворитися в рак; а інші - абсолютно безпечні і не доставляють дискомфорту. Найчастіше кератоми безпечні, але якщо вас мучать сумніви, то після видалення, можна провести гістологічний аналіз, який вкаже було новоутворення доброякісним або злоякісним.