Ударно-хвильова терапія sanahost_derm

Ударно-хвильова терапія в Харкові

Під ударно-хвильової терапії (УВТ) мається на увазі фізіотерапевтична методика лікування, вчасно якої генеруються звукові хвилі, вони проникають в тканини організму і цілеспрямовано впливають на патологічні вогнища.

Методика УВТ спочатку застосовувалася для лікування в області травматології і ортопедії, але завдяки своїй високій ефективності її почали застосовувати і в косметології. УВТ застосовується в якості реабілітаційної процедури після пластичної операції; лікувального методу сосудних захворювань, пошкоджень на шкірі; відновного методу після агресивної процедури. Також УВТ використовується для лікування целюліту на різних стадіях розвитку; розтяжок після пологів; для підтяжки обличчя.

Особливості методики УВТ

Особливістю методики є те, що звукова хвиля руйнує патологічне скупчення солі кальцію в проблемних зонах. Процедура сприятливо впливає на організм, не потребує наркозу або місцевих анестетиках. До ефектів УВТ відноситься процес нормалізації процесу кровообігу і відтоку лімфи; усунення перегородок, які з'єднують тканини; руйнування зайвих жирових відкладень; процес нормалізації обмінного процесу; синтезування генового волокна; підвищення тонусу; стимулювання функцій фібробластів; підвищення еластичності; активізація процесу ліполізу. У центрі дерматології та лікувальної косметології Sana УВТ проводить висококваліфікований фахівець. Процедура призначається курсами виходячи з існуючих проблем. Як і будь-які інші процедури у УВТ є протипоказання, про які повідомить вам наш лікар і оцінить їх стан. Результат помітний вже після перших сеансів, подальші сеанси тільки підсилює його.

Переваги УВТ в косметологі

До переваг відносяться просте використання, безпеку, тривале підтримання результату, мінімальна травматизація, швидке проведення процедури, відсутність підготовчого етапу, доступна ціна. Ми знаходимося в центрі міста, за адресою м Харків, вул. Пушкінська 80 Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка, вартість і послуги ви можете переглянути на сайті, а також наші адміністратори дадуть відповідь на всі ваші запитання.

77