Видалення ангіофіброми sanahost_derm

Видалення ангіофіброми в Харкові

Ангіофіброма є доброякісним новоутворенням, яка складається з сполучної тканини і судин, її характерна риса - це швидкість росту. У більшості випадків вона утворюється в зоні склепіння носоглотки; на голові, шиї; рідше на кінцівках, тулуб і особі. Ангіофібром потрібно обов'язково своєчасно лікувати, так як через деякий час вона здатна проростати в сусідні області, при цьому вражаючи очниці, носові проходи, гратчасту і клиновидную пазухи; викликаються проблеми зі слухом і зором; виникають сильний головний біль, набряки, кровотечі з носа, а також втрачається асиметрія особи. Дане новоутворення з'являється дуже рідко, воно не заразне і не представляє для організму людини ніякої небезпеки.

Ангіофіброма - це невеликий опуклий обмежений вузол, його розмір варіюється від трьох міліметрів до декількох сантиметрів. Їх відтінок може бути рожевий, жовтий, бурий, по консистенції вони щільні і еластичні. Сама поверхня напівпрозора, через яку видно капіляри. Ангіофіброма буває вродженою і набутою. Утворюється новоутворення в однаковому співвідношенні як для чоловічого, так і для жіночої статей. При Ангіофіброми немає особливих симптомів, крім незначного свербіння. При травматизації новоутворення може виникнути внутрішній крововилив, перетворення в злоякісну форму для ангіофіброми - неможливо.

Окремо варто виділити ювенильную ангіофібром, вона розвивається під час статевого дозрівання, на неї впливають зміни в гормональному фоні підлітка. У підлітковому віці часто вони формуються у хлопчиків, ніж у дівчаток.

У центрі дерматології та лікувально-естетичної косметології Sana використовується широкий спектр сучасних методик і технологій, які швидко і ефективно усувають такий дефект, як ангіофіброма. На первинній консультації дерматолог проводить візуальний огляд, опитування пацієнта і додаткові методи для діагностики (дерматоскопію, гістологічний аналіз). Після того як ангіофіброма була видалена, наші фахівці рекомендують 1-2 рази на рік проходити профілактичну діагностіку.В нашому центрі працюю висококласні лікарі, які мають багаторічний досвід в лікуванні і видаленні патологій на різних стадіях розвитку. Кожному пацієнту надається компетентна допомога лікаря, і звичайно, ж, ефективний результат.

77

Для ангіофіброми характерна така симптоматика: - формується опуклий вузол; - ангіофіброма може бути в буром, жовтому або блідо-рожевому кольорі; - щільне по консистенції новоутворення; - яскраво проявлені капіляри; - несуттєвий свербіж.
При юнацької Ангіофіброми на носоглотці: - зміщується очне яблуко; - знижується зору; - хронічно закладений ніс; - втрачається контур обличчя; - послаблюється нюх; - виникають крововиливи носа; - відбуваються погіршення зі слухом; - набрякає обличчя; - утруднюється носове дихання.