Видалення ксантелазми sanahost_derm

Видалення ксантелазми в Харкові

Ксантелазма - освіту шкіри, яке має жовтуватий колір і злегка підноситься над рівнем шкіри. Дане освіту не є небезпечною для організму, так як є доброякісним утворенням. Локалізується на столітті, частіше у внутрішнього кута ока верхньої повіки. Починається з одиничного освіти, але з часом вони самі по собі не проходять і з'являються множинні ксантелазми, так само вони можуть зливатися в смужку з нерівною поверхнею і не чітким контуром. Розміри від сірникової головки, до великої квасолини.

Причина виникнення до кінця не вивчена. Все більше лікарі схиляються до того, що причиною ксантелазм є порушення ліпідного обміну і підвищення рівня холестерину в крові.
Тому необхідно здати аналізи і пройти консультацію у сімейного лікаря, ендокринолога та гастроентеролога.

Ксантелазма ніколи не перероджується в злоякісну. Тому не несе ніякої шкоди організму, але з естетичного боку - це косметологічна проблема, яка може стати приводом для психоемоційного дискомфорту.

Лікування призначається комплексно лікарем ендокринологом і гастроентерологом по корекції ліпідного обміну і зменшення кількості холестерину в крові. А естетичну проблему вирішить наш доктор дерматолог.
Не варто відсувати візит до лікаря, так як це захворювання несе не тільки естетичний характер і вимагає комплекстно обстеження.

77