Ліпосаж sanahost_derm

Ліпосаж в Харкові

З віком шкіра і форми втрачають еластичність, пружність, починає проявлятися целюліт, сповільнюються процеси відтоку лімфи і з'являється набряклість. Якщо раніше для досягнення стрункої фігури і спокусливих контурів доводилося виснажувати себе виснажливими дієтами, фізичними вправами чи хірургічним втручанням, то зараз розвиток сучасних технологій відкриває нові можливості.

Близько 20 років тому була винайдена методика під назвою ендермологія або іншими словами ліпомассаж. Подібну технологію рекомендують тим, хто, незважаючи на інтенсивну фізичну активність або дієти, не може добитися бажаного результату.

Ліпомассаж - унікальна методика корекції фігури за допомогою механічного впливу на поверхню шкіри. Суть масажу полягає у впливі механічних ролерів на жирову тканину, постійно обертаючись, забезпечується розбивання целюліту і розгладження нерівностей шкіри. В результаті жирові клітини отримують свого роду сигнал, який запускає механізм ліполізу, тобто активізуються процеси спалювання жиру.

За допомогою технології ліпомассажа можна швидко схуднути і надовго закріпити отриманий результат, ендермологія допоможе повернути втрачену красу і змоделювати фігуру. Процедура є абсолютно безболісною і максимально релаксирующей, крім того, крім позбавлення від зайвих контурів тіла, можна також позбутися від проблем зі шкірою обличчя та шиї.

Ефективність ліпомассажа досягається за рахунок того, що весь процес автоматизований. Масаж виконується за допомогою вакуумно-роликового апарату. Справляючись з будь-якими проблемами фігури, процедура є абсолютно безпечною.

Для того щоб побачити результат досить 5-7 процедур, кожен сеанс тривалістю не більше 30-40 хвилин. Ліпомассаж можна поєднувати з іншими процедурами і косметичним доглядом, які входять в програму для корекції фігури. Фахівці стверджують, що жоден ручний масаж не може зрівнятися з результативністю ліпомассажного апарату, кілька сеансів налагодять обмін речовин, виведуть токсини з організму, позбавлять від апельсинової кірки.

77