Гемокод sanahost_derm

Гемокод в Харкові

Сучасна людина в даний час став досить педантично ставитися до проблеми харчування. Чи то стрімкий темп життя позначився, коли харчуватися правильно колись, то чи якість продуктів залишає бажати кращого. Але, бажання більшості зводяться одного: є все що хочеш і при цьому виглядати чудово, не докладаючи ніяких зусиль. Фахівці стверджують, що зараз це можливо, завдяки так званому «Гемокод».

Гемокод - суперсучасна методика, яка заснована на лабораторному аналізі крові для визначення організму на харчову переносимість. Цей тест полягає в тому, що кров змішують з екстрактом кожного продукту, і в залежності від реакції кров'яних клітин визначається їх сумісність.

Як показує статистика, харчова нестерпність - явище, яке довльно часто зустрічається, на нього страждають більше 80% населення. Вона являє собою процес, при якому клітини крові відривають ті чи інші товари, подібне явище і є причиною всіх наших бід (хвороб, зайвої ваги, нездорового зовнішнього вигляду, передчасного старіння та багато чого іншого). Харчову непереносимість визначити дуже важко, так як вона може проявлятися зовсім по-різному. Часто ми не пов'язуємо виникнення нежиті або мішків під очима з тим, що могли з'їсти щось «невідповідний».

Неправильне харчування призводить до надмірної ваги, з яким, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, стикається більше мільярда людей. Небезпека зайвої ваги полягає в тому, що він є першопричиною більшості серйозних захворювань. Практика показує, що огрядним людям набагато важче досягти ідеальної ваги. Гемокод, в свою чергу, найефективніше справляється з втратою зайвої ваги, ніж різні дієти. Так як ця програма розрахована на сили і саморегуляцію власного організму.

Прийшовши в клініку, ви отримаєте консультацію професійного лікаря-дієтолога, а після завершення тесту на кров можна отримати докладні рекомендації. Як правило, видається спеціальний бланк з «червоним» і «зеленим» списками продуктів. У «червоному» списку вказані продукти, від яких необхідно утриматися, а зелений буде містити те, що можна їсти без обмеження. Залежно від стану здоров'я, запропонованого раціону необхідно дотримуватися терміном від 6 тижнів до 3 місяців. Крім того, до цих списків додається спеціальна програма харчування, розроблена індивідуально для вас, а також меню, яке можна приготуватися з продуктів «зеленого» списку.

Наука давно довела той факт, що клітини людського організму розраховані на довге життя, але через згубної екології, стресів, безладного харчування, вони починають дуже швидко відмирати. Дотримуючись харчування відповідного рекомендаціям крові, ви будете діяти згідно з давнім генетичних кодів, які в вас прописані. Таким чином, можна буде знизити вагу, налагодити здорове травлення, стати більш енергійним і відновити здоров'я.

77