Липолитическая мезотерапія sanahost_derm

Липолитическая мезотерапія в Харкові

Липолитическая мезотерапія - це мезотерапія особливими фармакологічними препаратами, які сприятливо впливають на обмінні процеси в тканинах, в шкірі і підшкірно-жирової клітковини, покращуючи в них кровообіг і лімфовідтік, тим самим надаючи фізіологічне зменшення розмірів адипоцити або повне його руйнування, тим самим зменшення обсягів і кількості жирових клітин.
Деякі препарати діють безпосередньо на жирову тканину і руйнують стінки аддіпоціта (жирової клітини), таким чином, жир виходить у міжклітинний простір, емульгується і виводиться з організму печінкою і нирками.

Від свого впливу на жирову тканину ліполітікі поділяються на прямі і непрямі.

Прямий вплив на жирову клітину надають ферменти фосфотіділхолін і дезоксіхолатнатрія. Дані компоненти є рідними для організму, так як ці ферменти виробляються в організмі. Дія їх направлено непоссредственно на адипоцит на руйнування стінки і вивільнення жиру, таким чином клітина руйнується.

Непряма дія ліполітікі надають фармпрепарати поліпшують мікроциркуляцію, обмінні процеси, покращуючи тонус шкіри, колір обличчя, усувають набряклість, надають антиоксидантну дію. Схуднення за допомогою непрямих ліполітікі - це фізіологічний процес схуднення, завдяки прискоренню обмінних процесів в тканинах і клітинах.

На даний момент прямі і непрямі ліполітікі комбінують, для досягнення максимальних результатів.

Курс складається з 4 10 сеансів.

77