Видалення контагіозного молюска sanahost_derm

Видалення контагіозного молюска в Харкові

Контагіозний молюск - це вірусне інфекційне захворювання, яке передається статевим, контактним і контактно - побутовим шляхом. Контагіозний молюск більшою мірою зустрічається серед дітей і тому високо контагиоз (ступінь поширення і зараження). Дорослі заражаються безпосередньо при статевому контакті або контактно - побутовим шляхом через рушники, постільна білизна, одяг.

Винуватцем цього захворювання є поксівірус. Виявляється у вигляді біло - рожевих папул з вдавлення посередині, в діаметрі зазвичай не перевищує 2 мм. Може бути одиничним висипанням або ж множинні папули розташовані близько один до одного.

Не дивлячись на високу контагіозність, зустрічається не часто. Пов'язано це з тим, що поксівірус проявляє свою активність в ослабленому організмі. Часті гострі вірусні респіраторні захворювання, стреси, перевтоми, недосипання і неправильний спосіб життя знижують захисні сили організму. Тому вирішення проблеми, тільки естетичного характеру, у вигляді видалення освіти, буде некоректним, так як необхідно здати аналізи і пройти обстеження. Необхідно приймати зовнішні противірусні засоби і за рекомендацією лікаря, противірусні препарати всередину.

У нашій клініці Sana працюють дерматологи вищої категорії, які допоможуть вирішити проблему і дадуть правильні рекомендації щодо подальшої тактики лікування.

77