Видалення тріхоепітеліома sanahost_derm

Видалення тріхоепітеліома в Харкові

Тріхоепітеліома є доброякісним новоутворенням, вона може з'являтися, як в єдиному екземплярі, так і у вигляді безлічі дрібних екземплярів. У 50-70% випадків дане новоутворення передається по спадковості через аутосомно-домінантний тип (він є найбільш частим типом успадкування мутацій). Утворюється тріхоепітеліома в підлітковому віці і часто у жіночої статі. У більшості випадків розмір тріхоепітеліома не більш 5-10 міліметрів, рідше її розміри можуть досягати 2-3 сантиметрів. Улюбленим місцем освіти є області голови і обличчя; не так часто тріхоепітеліома з'являються на верхніх кінцівках, шиї, спині і грудях.

Тріхоепітеліома поділяються на форми просту і десмопластіческой. У свою чергу проста форма ділиться на одиночний і множинний підвиди. Множинний підвид утворюється в досить молодому віці, а їх форма - це невеликі щільні округлі вузлики. Самі новоутворення гладкі і мають світло-рожевий або тілесний забарвлення. Якщо новоутворення велике, то на ньому з'являються дрібні судини. Одиночний підвид представлений у вигляді невеликого щільного вузлика, він трохи підноситься над шкірним покривом. Десмопластіческой форма має одиночний вузол тілесного відтінку, вона повільно, але вперто зростає. Характерна риса даної форми - це поглиблення в центральній частині і виражена окантовка на краях.

Діагностується новоутворення дуже складно, так як воно здатне комбінуватися з іншими новоутвореннями, і навіть шкірними захворюваннями. Тому для точної постановки діагнозу звертайтеся в центр дерматології та лікувально-естетичної косметології Сана, наші дерматологи мають багаторічний досвід роботи і високу кваліфікацію. Процедура видалення тріхоепітеліома призначається виключно після огляду і діагностики. Самолікування в домашніх умовах призводить до серйозних наслідків, тому не ризикуйте своїм здоров'ям і не витрачайте час - звертайтеся до фахівців центру Sana. Тріхоепітеліому, можливо, вилікувати навіть у важкій формі завдяки точно спланованого лікування.

77

У нашому центрі дерматології та лікувально-естетичної косметології Sana тріхоепітеліома видаляються за допомогою методу кріодеструкції і електрокоагуляції. Вчасно кріодеструкції тканини руйнуються прижиганиями за допомогою рідкого азоту. Електрокоагуляція передбачає видалення новоутворення за допомогою високочастотного струму.
В якості додаткових досліджень призначаються дерматоскопія і гістологічне дослідження.