Корекція фігури sanahost_derm

Корекція фігури в Харкові

Красива фігура - це не просто привабливі обриси, в першу чергу, це ознака здоров'я. Зараз надлишок ваги є проблемою номер один для більшості. Всі хочуть виглядати привабливо, і подобається оточуючим, але деякі забувають про те, що боротьба за ідеальну фігуру - це тривалий і копіткий процес.

Іноді бажання схуднути затьмарює розум, і тоді люди починають довіряти неперевіреним методам і технологіям, що не тільки не дасть позитивного результату, але і навпаки, може зашкодити здоров'ю.

Корекція фігури - це спеціальні косметологічні процедури, спрямовані на те, щоб усунути жирові відкладення, в'ялість шкіри і повернути стрункість і красу силуету.

Сьогодні сучасні технології застосовують інноваційні методики, які сприяють оздоровленню тіла і не вимагають хірургічного втручання. Корекція фігури сучасними способами - це поступове внесення корективів і усунення похибок.

На сьогоднішній день існує велика кількість методик, які спрямовані на усунення жирових клітин, основним завданням є вибрати той спосіб, який ідеально підійде для певного організму. Слід враховувати, що процедура корекції фігури повинна являти собою комплекс дій. Такий підхід дозволить отримати найбільш виражений і довгостроковий результат.

Програму схуднення і корекції фігури повинен підбирати кваліфікований лікар-дієтолог, який буде враховувати індивідуальні показники пацієнта і зможе підібрати найбільш підходящу методику.

У Центрі дерматології та лікувальної косметології «Сана» розроблена комплексна програма з оздоровлення всього організму і регуляції процесів обміну речовин. Фахівці стверджують, що під час проходження програми корекції фігури, в середньому пацієнти втрачають 5-10% маси тіла за один курс. У Центрі «Сана» працюють дипломовані лікарі, які готові надати передові послуги та технології в області косметології і корекції фігури. Програма ефективного схуднення включає кілька етапів:

  • обстеження і консультація лікаря;
  • детоксикація організму (гідроколонотерапія, відновлення функцій травлення, відновлення мікрофлори кишечника);
  • рефлексотерапія;
  • гемокод - дослідження на харчову непереносимість;
  • програми по догляду за тілом (обгортання);
  • липолитический, лімфодренажний, антицелюлітний масажі;
  • миостимуляция на апараті Vip-line;
  • мезотерапія локальних жирових відкладень;
  • фітнес-заняття - переведення пацієнтів на новий активний режим.

Пам'ятайте, що коректно підібраний комплекс процедур - запорука успіху в програмі корекції фігури Харків. Але, тим не менше, найбільш результативний метод для всіх буде індивідуальним, тому необхідно звертатися до кваліфікованих фахівців, які допоможуть створити найбільш ефективний комплекс процедур для поліпшення вашої фігури.

77