Консультація лікаря sanahost_derm

Консультація лікаря дерматолога в Харкові.

Лікар-дерматолог займається лікуванням різноманітних шкірних захворювань. Якщо у вас з'явилася на шкірі висип, свербіж невідомого походження або будь-яка інша дерматологічна проблема - в терміновому порядку звертайтеся до дерматолога центру дерматології та лікувально-естетичної косметології Сана. Наші лікарі настійно рекомендують не зволікати зі зверненням, і не чекати моменту, що проблеми «підуть самі по собі». Дерматологічне захворювання здатне викликати серйозне ускладнення. Своєчасний первинний прийом в центрі Сана включає в себе: обговорення існуючих проблем; огляд шкіри і слизових; збір анамнезу, аналіз всіх зроблених раніше обстежень; установка попереднього діагнозу; призначення додаткових досліджень і аналізів; призначення лікування.

Наші лікарі схиляються до тієї думки, що дерматологічні хвороби не можуть розвинутися на порожньому місці. Крім того, що потрібно досліджувати шкіру, необхідно регулярно проходити обстеження всього організму і його систем. Процес лікування повинен контролюватися дерматологом, виключно висококваліфікований лікар поставить точний діагноз, врахує величезна кількість факторів, які на перший погляд менш значущі. Причиною шкірної хвороби можуть стати проблеми зі шлунком, кишечником, ендокринною системою, статевою дисфункцією, порушенням імунітету і т.д. Тільки комплексне лікування здатне вилікувати дерматологічне захворювання.

Повторний прийом дерматолога в багатьох випадках дуже важливий. Перебіг дерматологічного захворювання, особливо того, яке схильне до хронізації, а також володіє індивідуальними особливостями, в обов'язковому порядку потребує спостереження дерматолога безпосередньо до повного одужання. Повторний прийом передбачає собою уточнення діагнозу; обговорення результатів лікування і додаткових обстежень; виявлення особливостей протікання хвороби; грунтуючись на вищевикладені результати схема лікування коректується. Завдяки спостереженню лікаря виключаються рецидиви і досягається хороший косметичний ефект, і звичайно, ж забезпечується повне одужання. Своєчасне надання допомоги сприяє тому, що захворювання лікується на ранній стадії, і виключається його прогресування. Наш центр йде в ногу з часом, тому ми працюємо на найкращому обладнанні і використовуємо сучасні методики для лікування.

Також в Сана, Ви можете пройти консультацію по трихолог у лікарів дерматологів вищої категорії.

7758

Звертатися до дерматолога необхідно при перших ознаках розвитку дерматологічного захворювання. Приводом звернення стане наявність прищів, висипань, гнійників або акне, які постійно з'являються і повністю не проходять; свербіж; роздратування і почервоніння; больові відчуття, видозміни родимок; гіперпігментація.
1. Не тиснути (якщо ви давите прищі, то є велика ймовірність занести інфекцію і спровокувати серйозні проблеми зі шкірою). 2. Не варто пересушувати шкіру. 3. Обережно з очищенням (надмірне очищення травмує, зневоднює і посилює проблеми). 4. Пам'ятайте про солнцезащіте. 5. Не використовувати мазі, барвники (йод, зеленка, фукарцін, піоктаніну). 6. Робіть пілінги.