Антицелюлітний масаж sanahost_derm

Антицелюлітний масаж в Харкові

Антицелюлітний масаж - один з найефективніших способів боротьби з так званої «апельсинової кірки». Це лікувальна процедура, оскільки целюліт - не простий дефект, а патологія, коли під шкірою починають накопичуватися жири, в результаті порушення обмінних процесів.

Своєчасне лікування целюліту дозволяє в подальшому усунути безліч фізіологічних проблем. У той час як винайшли велику кількість прийомів уберегти себе від жирових відкладень (різні вправи, мазі, особливі раціони харчування, скраби, обгортання і багато іншого), фахівці відзначають найбільш ефективним саме ручний антицелюлітний масаж.

Антицелюлітний масаж виконується локально, чергуючи найбільш проблематичні ділянки. Техніка масажу використовує особливі руху, застосовуючи тривалий і посилений вплив на різних рівнях. Подібна техніка запускає процеси розсмоктування жирових клітин, активізує ріст «білків молодості», прискорює кровообіг і нормалізує процеси обміну речовин. В результаті, крім того, що зменшуються прояви целюліту, з організму виходять токсини і шлаки, м'язи стають більш пружними, а шкіра еластичною.

Ручний антицелюлітний масаж Харків вважається більш ефективним, так як враховує персональні дані і фігуру, дозволяє формувати тіло і корегувати вагу. Ручне вплив на проблемні зони набагато складніше і тонше, так як майстер «відчуває» тіло свого пацієнта.

Рекомендований курс даного виду масажу становить 10-15 сеансів. Але, його радять доповнити іншими профілактичними процедурами, які в підсумку формують цілий антицелюлітний курс. Бажано почати з підготовки організму: вивести шлаки і зайву рідину. Також необхідно стежити за здоровим харчуванням, вживати багато рідини (2 рази на день) і користуватися антицелюлітний крем домашнього догляду. Не варто забувати, що додаткова фізичне навантаження допоможе домогтися бажаного результату набагато швидше.

77