Видалення ангіоми sanahost_derm

Видалення ангіоми в Харкові

Ангіома є доброякісним новоутворенням, яке нагадує родимку, але його окрас буває червоним або рожевим. Причинами розвитку ангіоми є збої в працездатності кровоносної системи; вікові видозміни; гормональний дисбаланс; в рідкісних випадках захворювання пов'язані з судинами або підшлунковою залозою.

Ангіоми не викликають дискомфорту і не заважають при повсякденному житті. Але якщо новоутворення знаходиться на відкритій області: особі, руці, декольте або воно знаходиться в постійному контакті з одягом, отримує травми, як результат починаються кровотечі і відбувається збільшення в розмірі, то єдиним рішенням цих проблем буде видалення.

Ангіоми поділяються на кілька підвидів: прості, кавернозні (запалі), гіллясті, венозні. Прості являють собою розростаються новостворені капіляри, венозні і дрібні артеріальні судини; утворюються на шкірному покриві або слизових. Другий підвид представлений у вигляді маленького плями, яке злегка підноситься над поверхнею, часто розташовується на шкірному або підшкірному покривах. Третій - це сплетіння, які створюють розширені судинні стовбури, локалізуються в області обличчя, голови, ніг і рук. Венозні є м'яким новоутворенням в різному розмірі, утворюються на м'язових тканинах, підшкірно-жирової клітковини і поверхнях шкірного покриву.

Виходячи з медичних даних найбільш схильні до прояву ангиом маленькі діти (так як у них тільки формується кровоносна система); діти в підлітковому віці (у них відбуваються гормональні скачки); вагітні жінки (відбувається гормональна перебудова організму); люди, які загоряють в солярії і на сонці.

Для видалення ангиом в центрі дерматології та лікувально-естетичної косметології Sana застосовуються найбільш безпечні та ефективні методики. Багаторічний досвід наших фахівців сприяє тому, що ангіоми видаляються якісно і без будь-яких ускладнень. Перед процедурою видалення проводиться первинна консультація, на якій дерматолог огляне і опитає пацієнта, далі він призначить додаткові методи для діагностики. Якщо ангіома розташовується на шкірному покриві або слизової, то її, можливо, оглянути візуально і методом пальпації. А ось якщо ангіома має складну локалізацію, то може знадобитися зробити рентген, УЗД та інші.

77

Специфічних профілактичних методів для ангиом немає. Є тільки загальні рекомендації, вони складаються з відмови від куріння і вживання алкоголю; ведення здорового способу життя; загартовування; своєчасного лікування інфекцій. У більшості людей виникає страх, коли вони чують про ангіома. В багатьох випадках страх виникає через те, що людина не знає або має неповну інформацію про новоутворенні. Ангіома не є небезпечною для людини, але вимагає, щоб за нею своєчасно спостерігали і видаляли.
Новоутворення можуть формуватися на головному мозку, шкірному покриві, печінки, хребті, нирках, руках, шиї та інших органах. На освіту ангиом впливає лімфа і кровоносні судини, тому вони здатні вразити будь-який орган.