Програми по догляду за тілом sanahost_derm

Програми по догляду за тілом в Харкові

«Немає більш витонченої, багатою і прекрасною

одягу, ніж шкіра красивої жінки »

Анатоль Франс

Будь-яка людина, який небайдужий до себе і свого здоров'я, піклуватися про те, як він виглядає і усвідомлює важливість догляду за тілом. Гігієна вашого організму надзвичайно важлива, оскільки шкіра - вразливий і чутливий орган, а її стан прямим чином впливає на самопочуття, допомагає повернути молодість і свіжі сили.

Тіла необхідно приділяти час і увагу якомога частіше, в цьому можуть допомогти різноманітні засоби і процедури по догляду, а також фахівці. Адже вони можуть підібрати індивідуальну програму, враховуючи всі особливості, і тим самим забезпечити комплексний догляд.

На сьогоднішній день існує велика різноманітність програм по догляду за тілом, починаючи спеціалізованої косметикою і закінчуючи обгортання і спеціальними ін'єкційними процедурами.

Обгортання займають особливе місце в програмах по догляду. Ця процедура відома з давніх часів, ще Клеопатра використовувала такий спосіб, щоб підтримувати молодість і коригувати свою фігуру. Раніше обгортання вважалися своєрідним видом мистецтва, так як подібним майстерністю володіли лише обрані. Насправді процес обгортання має досить складний механізм, особливу важливість займає правильність приготування препарату та його нанесення. У загальних рисах, обгортання - це коли на тіло або на окрему ділянку наносять спеціальну суміш, а потім вкривають термоодеялом. Це чудовий спосіб для того, щоб поліпшити фігуру, використовуючи при цьому тільки натуральні компоненти. До того ж обгортання в цілому надають оздоровчий ефект на весь організм.

Завдяки сучасним технологіям салонний догляд за тілом користується популярністю, адже він найефективніше дозволить виглядати чарівно в будь-який час. Фахівці центру «Сана» допоможуть скласти програму, враховуючи всі особливості, вони зможуть визначити які процедури і види впливу необхідно застосувати.

Ключові фактори, які сприяють підтримці хорошої форми - це регулярні заняття спортом, правильне харчування і спеціальні косметичні засоби.

Ексфоліація - це початковий етап роботи над тілом. Процедура полягає в очищенні шкіри і детоксикації організму, за допомогою спеціальних косметичних засобів. Така програма спрямована на відновлення і поліпшення стану епідермісу.

Антицелюлітна програма - спектр процедур, який включає ексфоліацію, різні масажі і аплікації зі спеціальних продуктів в поєднанні з фізичними навантаженнями і раціональним харчуванням. Все це спрямовано на усунення першопричин виникнення целюліту. Така програма поліпшить циркуляцію крові, зменшить обсяги і надасть релаксуючу вплив.

Центр дерматології та косметології «Сана» виконуючи різні програми по догляду за тілом.

77