Видалення кондилом sanahost_derm

Видалення кондилом в Харкові

Кондилома - це обмежене розростання шкіри або слизової оболонки у вигляді бородавчастих сосочкових утворень, що мають запальних характер. Єдиної причини появи кондилом на даний момент не існує, але то що вірус папіломи людини відіграє основну роль у цьому захворюванні ніхто вже не сумнівається. Кондиломи зазвичай доброякісні, але деякі штами вірусу мають тенденцію до переродження і озлокачествлению. Передається статевим, контактно-побутовим шляхом. Кондиломи бувають різноманітні з вигляду: мікроконділоми - перша стадія інфекції. Це дрібні вузлові утворення. Можуть переродитися в гострі кондиломи.

Гіперпластичні кондиломи - це гострі освіти, можуть захоплювати велику площу ураження. Кондилома закінчується кровоносними судинами.

Папульозна форма - локалізується в області промежини, часто поєднується з гіперпластичної кондиломи.

Бородавчасті кондиломи - вражає шкіру статевих органів.

Кондиломи в області зовнішніх статевих органів небезпечні своїм місцем розташування ще й тим що вони піддаються механічному впливу і за рахунок цього утворюються мікротравми кондилом і приєднання вторинної інфекції, нагноєння.

Тому не варто роздумувати, і тим більше займатися самолікуванням, а при перших ознаках появи кондилом звертатися до дерматолога в Sana

77