Плазмоліфтінг sanahost_derm

Плазмоліфтінг в Харкові

Плазмотерапія / плазмоліфтінг / PRP-терапія.

Плазмотерапія - це ін'єкційний мезотерапевтіческій метод лікування шкіри, шляхом внутрішньошкірного введення власної плазми людини, збагаченої тромбоцитами.

Дана методика застосовувалася ще на початку ХХ століття у вигляді аутогемотерапії, в розділі трансфузіології.

В даний час ця процедура на піку своєї популярності. І не дарма, адже все що необхідно для повноцінного розвитку будь-якої тканини організму, є в плазмі. Тому дана методика дуже хороша в понятті терапії. Які ж показання до плазмотерапіі? Перш за все, потрібно розуміти, що здорової молодої шкірі, просто для профілактики і тд, плазмотерапія не зробить особливого видимого ефекту. Дана процедура показана при наступних станах шкіри: акне, постакне, розацеа, купероз, опік і інші травми шкіри, відновлення після серединного пілінгу і глибокого шліфування шкіри, перші ознаки старіння, Дробнозморшкуваті в'яне шкіра; в трихолог, як терапія алопеції в комплексі з додатковим лікуванням.

Отже, як же працює плазмотерапія. Вся справа в тому, що під час центрифугування венозної крові, відбувається відділення червоних кров'яних тілець від тромбоцитів. При особливому методі центрифугування з певною потужністю і часу, кількість тромбоцитів досягається в рази більше, ніж звичайним методом. Така кількість тромбоцитів в плазмі і надає на шкіру сприятливу дію. Плазмотерапія в цілому збільшує захисні властивості шкіри, прискорюється регенерація, за рахунок чинників зростання стимулюються фібробласти, збільшується активність вироблення еластину, гіалуронової кислоти, колагену, тим самим надаючи свій ліфтинговий ефект.

Як проходить процедура? На очищену шкіру обличчя, наносять анестетик і залишають на 20-30 хвилин. Тим часом з вени беруть невелику кількість крові в спеціальні пробірки, які збагачені додатково гіалуроновою кислотою. Далі поміщають пробірки в центрифугу на 10 хвилин потужністю 3000 оборотів. Готову плазму набирають в шприц і за допомогою найтоншої голочки виробляють внутрішньошкірні ін'єкції. Зона роботи по всьому тілу, але частіше в косметології це зона обличчя, шиї і декольте, і волосиста частина голови. Процедура безболісна і дуже ефективна. Плазмотерапія необхідно проходити курсом від 5-10 разів, і підтримувати 1 раз в 2 місяці, 2 курси на рік.

У нашій клініці працюють доктора дерматологи-косметологи вищої категорії. Для отримання детальнішої інформації на процедурі плазмотерапіі записуйтеся на консультацію до лікаря.

77