Дерматологія sanahost_derm

Дерматологія в Харкові

Успішність сучасної особистості безпосередньо залежить від зовнішнього вигляду. Спершу ми оцінюванням зовнішність людини, якого бачимо вперше, а потім вже інші його якості. Прекрасний зовнішній вигляд, доглянуте волосся і нігті є головними індикаторами здоров'я всього організму. Абсолютно всі проблеми, пов'язані зі шкірою повинні, лікується за допомогою комплексного підходу.

На сьогоднішній день дерматологія активно розвивається в медичній сфері. Головною метою дерматології є відновлення здоров'я, нормального стану шкіри, а також вивчення процесів зміни і старіння шкірного покриву, нігтів і волосся.

Шкірний покрив є найбільшим людським органом, завдяки йому відбивається загальний стан організму, а також він виступає в якості бар'єру, який захищає від бактерій і пошкоджень. У багатьох людей є потреба в консультації дерматолога щодо існуючих проблем зі шкірою, волоссям і нігтями. Покладаючись на статистику кожна доросла людина за все своє життя хоча б один раз стикається з дерматологічної хворобою. Хвороби, пов'язані зі шкірою, мають відмінності за симптомами і ступеня тяжкості. Вони можуть мати тимчасовий або перманентний характер, а також вони можуть протікати безболісно або болісно. Також на прояв такого роду хвороби впливають генетичні фактори. Якщо у вас виникли незначні на вашу думку проблеми - обов'язково звертайтеся до дерматолога за консультацією

У наш час дерматологічна сфера досягла істотних успіхів. Вона складається з ефективних методів лікування і діагностики захворювань шкірного покриву, волосся і нігтів. У центрі дерматології та лікувально-естетичної косметології Сана надаються консультації від висококваліфікованих фахівців; проводяться різного роду діагностики (дерматоскопія, цитологічне і гістологічне дослідження); здійснюється лікування алергодерматозів, вугрової висипки (акне), демодекозу, вірусних, бактеріальних і грибкових захворювань шкіри; а також видаляються новоутворення на шкірі за допомогою сучасних методик. У центрі працюють лікарі дерматологи вищої категорії більш ніж з 20-річним стажем. У нашій команді є лікар дерматокосметолог і дерматолог з гомеопатичними методиками лікування. Комплексне лікування шкірних хвороб, яке застосовується в центрі Сана є гарантією лікування не тільки локального прояву хвороби, а й її причин. У нас є все необхідне для того, щоб оперативно вирішити будь-яку дерматологическую проблему - кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання і велике бажання допомогти кожному пацієнту.

7758

1. Обговорення існуючих проблем з пацієнтом 2. Огляд шкіри і слизових 3. Збір анамнезу, аналіз всіх зроблених раніше обстежень 4. Встановлення попереднього діагнозу 5. Призначення додаткових досліджень 6. Призначення лікування
Для того, щоб провести процедуру видалення новоутворень в обов'язковому порядку необхідно проконсультуватися з фахівцем нашого центру Life Derm. На консультації дерматолог виключить ймовірність наявності протипоказань, і підбере для вас найбільш підходящий метод. Також можуть бути призначені додаткові дослідження.