Консультація лікаря гомеопата sanahost_derm

Консультація лікаря гомеопата в Харкові

Гомеопатія є єдиним видом лікування, який працює за принципом «подібне лікується подібним». Головний напрямок гомеопатії - це активізація власної захисної сили в організмі. До основних принципів гомеопатії відноситься робота повністю з усім організмом; запуск процесу «самозцілення»; облік характеру, звичок, темпераменту, реакції на стресові ситуації і на зовнішні дані.

Потрібно пам'ятати про те, що гомеопатія - це не панацея, вона рекомендована не при всіх хворобах, а в певних випадках лікування може бути тільки традиційним, або хірургічним. Також гомеопатія може поєднуватися з традиційною технікою лікування, таким чином досягається максимальний результат. Гомеопатія успішно справляється з глаукомою, курячою сліпотою, захворюваннями шлунково-кишкового тракту, урологічними хворобами, варикозом, алергією, серцево-судинними захворюваннями, пневмонією, мастопатію, кістами, головними болями і іншими недугами. Даний напрямок також ефективно бореться з набряками, зайвою вагою, целюлітом і передчасним старінням шкіри, а також воно сприяє полегшенню стану під час менопаузи.

Гомеопатія має цілу низку переваг: ефективністю; безболезненностью; натуральністю (склад препарату може складатися з рослин, інгредієнтів тваринного походження, мінералів та інших); вона застосовується для лікування різноманітних хвороб в будь-якому віці; відсутня звикання до препарату, синдром відміни і побічного ефекту; при лікуванні застосовуються нетоксичні препарати; відсутня накопичення препарату в організмі. Як і традиційні методики, гомеопатія може використовуватися в профілактичних цілях. Так як вона впливає на весь організм, то захисна функція виявляється одночасно на кілька хвороб абсолютно різних за характером. У гомеопатії є невелика кількість протипоказань, для того, щоб з'ясувати чи підходить вона особисто вам, необхідно пройти консультацію у нашого фахівця.

У центрі дерматології та лікувально-естетичної косметології Sana консультація і лікування проводиться висококваліфікованим лікарем-гомеопатом. Наш фахівець призначає гомеопатичне лікування виключно після того, як проведе ретельну консультацію та діагностику.

77

Гомеопатичні препарати абсолютно безпечні для людського організму якщо їх призначив лікар фахівець. Гомеопатичні препарати не здатні викликати алергічні і токсичні ускладнення. Вони не володіють накопичувальним дією і побічними ефектами. Гомеопатичні препарати можуть виписуватися навіть вагітним, годуючим матусям і новонародженим.
Первинний прийом лікаря гомеопата складається з:
1. Обговорення скарг пацієнта
2. Опитування хворого
3. Огляду
4. Постановки клінічного і гомеопатичного діагнозів
5. Подбора препаратів виходячи з індивідуальних показників
6. Виписки препаратів
7. Детальних рекомендацій щодо лікування