Лікування акне sanahost_derm

Лікування акне в Харкові

Гладка, чиста і сяюча здоров'ям шкіра - це самі основні критерії краси. Деякі мають гарну шкірою від природи, а інші хоча б один раз стикалися з «недосконалостями». Всім відомо, як один невеликий прищик може вплинути на самооцінку і віру в себе. А якщо таких прищиків багато, наприклад, кілька десятків і вони не пропадають? Акне є хворобою волосяних фолікулів і сальних залоз, вони можуть утворюватися як на обличчі, так і на інших областях тіла. Акне розділяється на п'ять підвидів: вугри, прищі, вузлики і кісти. Угри поділяються на відкриті і закриті, відкритими називаються чорні точки, які розташовуються в порах шкіри, а закритими - білі горбки на шкірі. Прищі поділяються на папули і пустули. Папула є запаленим червоним бугорочки на шкірі. Даний підвид здатний розвиватися протягом декількох місяців і зникнути без сліду, а й можливий варіант, що він перетвориться на пустулу. Пустулою називається запальний процес з гноєм. Вузлик розвивається на більш пізній стадії, він уособлює собою велику, ущільнену і хворобливу шишку під шкірою. Кіста - це велике вогнище з гноєм, після їх заживання на шкірі формується шрам або пігментну пляму. Вугрі є поширеною проблемою, в різноманітних формах вона зустрічається у 60-80% молоді і дівчат у віковій категорії 12-24, але дорослі теж не захищені від даної хвороби.

Як позбавиться від прищів?

Основною причиною для виникнення акне є видозміна нейрогормонального поля. Вугрі є повсякденним супутником статевого розвитку. Але це не єдина причина їх походження. Стрес, незбалансована дієта, препарати можуть викликати дане захворювання. Лікування вугрової висипки не є складним, але воно є витратним по відношенню до часу. Займати самолікування в даному випадку заборонено, так як можна тільки погіршити ситуацію. Дерматологи центру Sana займаються лікуванням акне протягом багатьох років, тому вони повернуть вам красиву, здорову і сяючу шкіру. Сучасні методики допоможуть позбутися від зовнішнього і внутрішнього прояви захворювання. Систематична турбота про шкіру, яку ви придбаєте при лікуванні акне, дасть вам можливість в повному обсязі піклується про неї далі і не допускати утворення вугрової хвороби.

Як позбавиться від чорних крапок?

Виникнення чорних крапок може бути спровоковано рядом причин, а саме невірний догляд за шкірою, неправильне харчування, надмірне саловиділення, незадовільний екологічний оточення. Для того щоб усунути чорні точки, потрібно визначити причину їх виникнення. У центрі дерматології та лікувальної косметології Sana ви пройдете ряд досліджень, виходячи з яких дерматолог призначить вам лікування. У лікування можуть входити різноманітні чистки, завдяки яким виводяться шлаки і токсини, внаслідок чого ваша шкіра стане здоровою і сяючою. Лікування акне призначається кожному пацієнту в індивідуальному порядку виходячи з результатів дослідження.

Методика лікування вугрового висипу

У центрі дерматології та лікувальної косметології Sana працюють висококваліфіковані фахівці, кабінети оснащені першокласним діагностичним обладнанням для того, щоб виявити справжні причини угревого захворювання і особливості організму, які визначають його походження.

Послідовність лікування складається з:

  • первинної консультації;
  • вторинної консультації.

На первинній консультації наш дерматолог надасть вам всі необхідні рекомендації. Вартість первинної консультації 200 гривень, в неї входить:

  • огляд;
  • призначення аналізів;
  • призначення лікування (всі препарати для лікування купуються в аптеці).

Через тиждень лікар призначає повторну консультацію, вартість консультації становить 120 гривень, під час неї коригується лікування. Пам'ятайте, що будь-який вид лікування вугрового висипу починається з вибору хорошого фахівця і грамотної консультації, для цього звертайтеся в наш центр. Ми знаходимось в центрі, за адресою Пушкінська 43, з ціновою політикою і послугами, які надаються ви зможете ознайомитися на сайті, а також наші менеджери дадуть відповідь на виниклі у вас питання.

77