RF ліфтинг sanahost_derm

RF ліфтинг в Харкові

RF ліфтинг - пріменяетcя в апаратної косметології, для підтяжки обличчя, для стимуляції обмінних процесів в шкірі, вироблення нового колагену, поліпшення тонусу шкіри, зменшення підшкірно - жирової клітковини.

За рахунок радіочастотного впливу на шкіру, відбувається поступове прогрівання всіх шарів шкіри. Клітини дерми - фібробласти, реагують на це і починають продукувати все більше колагену, еластину і гіалуронової кислоти. Вся справа в тому, що організм сприймає RF метод, як опік шкіри, і починає відновлювати її. Але насправді опік не відбувається. Справа в тому, що прогрівання відбувається до 39-41 градусів і денатурація білка не відбувається.

Це тонка грань між денатурацією білка і сильним позитивним стресом на шкіру. Якщо перегріти шкіру то можлива побічна реакція у вигляді легкого ступеня опіку у вигляді гіперемії, але руйнування не відбудеться так як маніпула прогрівається до 41 градуса і має систему охолодження.

Курс складається з 4-8 процедур. Ефект поліпшується через 3 місяці від останньої процедури. Це означає, що процедура має накопичувальний ефект.

У нашій клініці працюють фахівці, які володіють усіма навичками роботи з апаратної косметології.

77