КОНТАКТИ sanahost_derm

Зв’яжіться з нами

Обязательные поля *

Вже не один десяток років користується заслуженою популярністю серед харків'ян Центр дерматології та лікувальної косметології «Sana», який стояв біля витоків косметологічних послуг не тільки в Харкові, але і у всій Україні.

В даний час Центр лікувальної косметології - це найбільше авторитетне, високоспеціалізованої медичної установи.

Центр косметології оснащений сучасною діагностичною і лікувальною апаратурою, комплексом обладнання останнього покоління для косметології, але найголовніше - це багатий досвід і професіоналізм лікарів.

 

 

Ми пропонуємо консультації наступних спеціалістів: 

  • дерматолога;
  • косметолога;
  • гінеколога;
  • гастроентеролога та інші..

Наш Центр косметології надає наступні види послуг:

  • лікувальні та профілактичні чистки, кріотерапія рідким азотом, естетична і апаратна косметологія, пластичний масаж обличчя, лікування вугрової хвороби і її наслідків, омолодження шкіри обличчя, епіляція, масажі і апаратні методики корекції фігури, видалення бородавок і папілом, епіляція, перукарський зал та ін.

До Ваших послуг сучасна лабораторія, що дозволяє обстежити пацієнта і встановити правильний діагноз.

 

Однією із запорук якісного прийому пацієнтів є дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил. Це досягається шляхом застосування сучасних дезінфікуючих засобів і методів стерилізації інструментів. На сьогоднішній день більша частина використовуваних центром косметології інструментів і матеріалів мають індивідуальну упаковку і застосовуються одноразово, після чого утилізуються. Інструменти, призначені для багаторазового користування, підлягають обробці дезінфікуючими засобами і стерилізації після кожного використання. У центрі косметології «Sana» є власна стерилізаційна, що є безсумнівним плюсом при необхідності підготовки достатньої кількості стерильного матеріалу та інструментів як в плановому, так і в терміновому порядку.

 

В основі філософії Центру косметології і дерматології «Sana» лежить прагнення об'єднати давні і сучасні методики, використовуючи при цьому професійну косметику високого класу (фірмові ліцензовані препарати виробництва Франції, Ізраїлю, Іспанії).

 

Союз дерматолога, косметолога, гастроентеролога та імунолога, високий професіоналізм лікарів, одночасне і адекватне вплив на проблему зсередини і зовні, якість застосовуваних космецевтіков- все це дозволяє називати себе не «косметологічний салон», а «центр лікувальної косметології».

 

Ми допомагаємо жінкам бути успішними, зберігаючи жіночність. Ми допомагаємо чоловікам відчувати себе впевнено і комфортно, і надаємо можливість розслабитися і відпочити від насиченого ритму життя. Ми вміємо втілювати мрії в реальність, підкреслюючи вашу природну красу і створюючи досконалий гармонійний образ.

 

Дорогі пацієнти, у всіх сферах краще довіритися професіоналам. Ми завжди будемо раді Вам допомогти!