Медовий масаж sanahost_derm

Медовий масаж в Харкові

Медовий масаж Харків

Медовий масаж Харків - це унікальний спосіб масування тіла, який поєднує в собі як лікувальні, так і косметологічні властивості. При проведенні масажу на тіло наносять натуральний мед, іноді додаючи в нього різні ефірні масла. Про такий вид масажу відомо вже досить багато і він поступово набирає велику популярність.

Вважається, що медовий масаж виник в Стародавньому Тибеті більше трьох тисяч років тому. Хоча також існують відомості про використання цього масажу в Південно-Східній Азії, Індії та на території Стародавньої Русі. Слов'яни добре знали про лікувальні властивості меду і вважали за краще використовувати його після лазні як своєрідний вид скрабу для тіла.

Медовий масаж Харків багатогранно впливає на організму. Мед - це натуральний компонент, який містить велику кількість вітамінів і мікроелементів, необхідних людині. Крім того, він являє собою потужний адсорбент, який як магніт, витягує з м'яких тканин різні токсичні речовини і шлаки.

Масажна техніка спочатку може виявитися досить болючою, так як мед - в'язке речовина і при його використанні досить складно застосовувати класичний спосіб масування. Тому основні рухи - сильне натискання і різкий відрив рук, поступово масаж стає більш інтенсивним для досягнення максимального ефекту. Завдяки специфічній техніці шкіра активно вбирає мед, і організм насичується необхідними активними компонентами, які потрапляючи в кров, прискорюють обмін речовин. За словами древніх цілителів, мед найкраще «годує шкіру».

Медовий масаж Харків вже після першого сеансу поліпшити стан шкіри, до того ж він сприяє розгладженню підшкірних ущільнень і підвищенню імунітету. Особливо ефективним даний медовий масаж Харків вважають в боротьбі з целюлітом і зайвою вагою, а також як профілактика простудних захворювань. На практиці довели, що медовий масаж Харків швидко відновлює тонус м'язів, допомагає насичувати внутрішні органи киснем і корисними речовинами, це ефективний засіб для усунення вад фігури.

Максимальний ефект від медового масажу досягається через 10-15 сеансів, важливо пам'ятати щоб процедури проходили через день. Сам масаж триває недовго, для того щоб не травмувати шкіру, масування проблемних зон триває трохи більше 15-20 хвилин. Після завершення процедур необхідно ретельно зняти з себе залишки меду і обов'язково нанести на шкіру зволожуючий засіб.

Таким чином, масаж з використанням меду володіє не тільки ефективним лікувальним властивістю, але і є способом наситити тіло сонячною енергією і максимально розслабитися.

77